Zamknij
REKLAMA

Spływ kajakowy Wisłą na trasie Chełmno-Grudziądz

09:10, 08.06.2021 | Urząd Miejski w Grudziądzu
Skomentuj
REKLAMA

13 czerwca odbędzie się spływ kajakowy Wisłą na trasie Chełmno-Grudziądz, a jeśli ktoś woli rowerowe wycieczki, to 20 czerwca może wziąć udział w rajdzie rowerowym „Szlakiem aktu lokacyjnego – Lipienek-Grudziądz”.

Na 13 i 20 czerwca zaplanowane zostały dwie imprezy dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Wszystkich chętnych zapraszamy na spływ kajakowy Wisłą na trasie Chełmno-Grudziądz, który odbędzie się 13 czerwca. Zbiórka uczestników odbędzie się o godz. 9.30 w Marinie Grudziądz, a rozpoczęcie z Chełmna ok. godz. 10:00. Długość trasy wynosi 30 km, a planowane zakończenie spływu nastąpi w Marinie ok. godz. 15.00. Wpisowe na spływ wynosi 40 zł.

Zapisywać się na spływ można bezpośrednio w biurze Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 3-5. Można to też zrobić telefonicznie lub elektronicznie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Informacji Turystycznej.

Ruszyły też zapisy na rajd rowerowy „Szlakiem aktu lokacyjnego – Lipienek-Grudziądz”. Rajd odbędzie się 20 czerwca. Zbiórkę uczestników zaplanowano na parkingu Mariny Grudziądz na godz. 9.30. Wyjazd autokarów nastąpi o godz. 10.00. Rajd wyruszy około godz. 11.00 spod Dworca PKP w Chełmży, a zakończy się w Mniszku około godz. 16.00. Wpisowe na rajd wynosi 25 zł (kwota ta obejmuje koszt przejazdu autokarem oraz koszt przewozu rowerów ciężarówką).

Chętni do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym mogą zapisywać się bezpośrednio w biurze Informacji Turystycznej, telefonicznie lub elektronicznie.

(Urząd Miejski w Grudziądzu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%