Zamknij
REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej w SOSW nr 2 w Grudziądzu

14:06, 12.10.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj 12 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Grudziądzu. Jej program obejmował m.in. pasowanie na ucznia Branżowej Szkoły I Stopnia.

W uroczystości wzięła udział wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska, grono pedagogiczne SOSW nr 2 wraz z dyrektor Mariolą Sokołowską, pracownicy oświaty i licznie zgromadzeni uczniowie. Uczestnicy podziwiali wystawę plac plastycznych „Liga Supermanów z Grudziądza nad Wisłą” oraz montaż słowno-muzyczny, czyli program artystyczny w wykonaniu młodzieży szkolnej.

- Z wielką przyjemnością uczestniczę w dwóch świętach: pasowaniu na ucznia oraz Dniu Edukacji Narodowej – mówi wiceprezydent Róża Lewandowska – ich połączenie oznacza, że szkoła nie może istnieć bez uczniów, podobnie jak nie mogłaby funkcjonować bez wychowawców, nauczycieli i pracowników oświaty. Nauczyciele są dla uczniów drogowskazem i bardzo ważne jest również to, że ta placówka tak prężnie działa.

Zwracając się do uczniów wiceprezydent życzyła im samych sukcesów i promocji do następnej klasy, nauczycielom zaś – dziękując im w imieniu prezydenta Macieja Glamowskiego – złożyła życzenia zadowolenia z pracy i tego, by trud, który w nią wkładają, zawsze był doceniany.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%