Zamknij
REKLAMA

Czujka czadu na straży bezpieczeństwa mieszkańców Grudziądza

11:24, 23.11.2021 | Urząd Miejski w Grudziądzu
Skomentuj
REKLAMA

Urząd Miejski wraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej prowadzą akcję prewencyjną podnoszącą bezpieczeństwo mieszkańców Grudziądza w zakresie likwidacji zagrożenia tlenkiem węgla powodowanego przez urządzenia grzewcze. Akcja prowadzona jest pod nazwą „Czujka czadu na straży bezpieczeństwa mieszkańców Grudziądza”. Przekazanie czujek i ich dystrybucja przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu odbywa się w sposób nieodpłatny. Liczba czujek jest ograniczona.

Celem akcji jest zmniejszenie liczby ofiar i zatruć tlenkiem węgla w mieszkaniach i domach jednorodzinnych zlokalizowanych na terenie miasta Grudziądza, do których dochodzi w wyniku wad albo niewłaściwej eksploatacji urządzeń grzewczych i gazowych.

W wyniku realizacji niniejszej akcji, chętni mieszkańcy Grudziądza, którzy są narażeni na niebezpieczeństwo zatrucia czadem, będą mogli bezpłatnie zaopatrzyć się w czujkę czadu podnosząc w tym zakresie swoje bezpieczeństwo.

Udział w przedsięwzięciu przeznaczony jest dla osób pełnoletnich będących użytkownikami, właścicielami bądź zarządcami mieszkań i domów jednorodzinnych oraz mających możliwość udowodnienia tego faktu, pod warunkiem spełnienia poniższych wymogów:

  • lokalizacja przedmiotowego mieszkania lub domu jednorodzinnego w obszarze miasta Grudziądz,
  • posiadanie przynajmniej jednego z następujących urządzeń: piec kaflowy, piec gazowy, gazowy podgrzewacz wody, kominek lub inne źródło mogące emitować tlenek węgla, wraz z aktualnym przeglądem (i możliwością okazania).

Chęć udziału w projekcie „Czujka czadu na straży bezpieczeństwa mieszkańców Grudziądza” należy zgłaszać poprzez sekretariat Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu – tel. 56 45 06 633, 47 75 12 410, od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530.

(Urząd Miejski w Grudziądzu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JaJa

3 0

Akcja nieodpłatna czyli kto za to płaci królewna Śnieżka czy kaczor donald, przestańcie fundować darmowe czujniki ,albo ktoś dba o swoje bezpieczeństwo albo nie ,odpuszczą sobie dwie butelki wódki i kupią sobie czujnik . 16:13, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%