Zamknij
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu osiągnęli historyczny sukces

20.04, 19.09.2022 .
Skomentuj UM
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 osiągnęli historyczny sukces. W minionym roku szkolnym pierwszy raz w historii miasta triumfowali w Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Dzieci we współzawodnictwie sportowym.

Była to rywalizacja dla uczniów klas 4-6. Młodzi utalentowani sportowcy z „dwudziestki” najpierw okazali się bezkonkurencyjni w Grudziądzu, a następnie nie mieli sobie równych w rywalizacji w całym województwie.

Dziś, 19 września, prezydent Maciej Glamowski odwiedził zdolnych sportowców w ich szkole. W auli – w obecności Dyrekcji SP 20, były gratulacje oraz upominki.

– Grudziądz stoi sportem, a te sukcesy, odnoszone w wielu dyscyplinach, pokazują, że mamy w naszym mieście rzesze utalentowanych młodych sportowców – podkreśla Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Na sukces na arenie wojewódzkiej zapracowało około 70 zawodników w różnych dyscyplinach sportowych oraz oczywiście ich nauczyciele i rodzice.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Brawo Brawo

5 0

Tak dalej gwiazdy . 04:14, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomKom

4 2

Dyrektor szkoły na zdjęciu rozumiem lecz ten przypadkowy z ratusza z jakiej racji przecież w tej szkole nie otworzył nic ani szatni ani toalet ani słupków na basenie ani kuchni ,który to już raz się podłącza nie do swoich sukcesów .Wielka żenada i wielki wstyd.A ponadto co ten człowiek dobrze zaczął , dobrze i terminowo skończył ,przepraszam jeszcze mu się nie zdarzyło. 14:40, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZeroZero

2 2

Dyrektor i nauczyciele na zdjęciu na marginesie z boku a ten człowiek z ratusza w centrum.Błazenada co ten pseudo prezydent przypadkowo wybrany zrobił dla tej szkoły????????????????????? Nic przecież to jest Korea Północna i Kim IR Sen niech sekretarz i skarbnik szykują place i środki na pomniki dla niego jedynego nam panującego.Gdzie my żyjemy.Co się stanie niektórzy radni bezradni,prezesi i dyrektorzy wybrani z namaszczenia tej pseudo władzy ,sekretarzu co z wami będzie po wyborach ????????????. Niektórzy niestety będą nadal musieli żyć w tym mieście niestety już nie przy pełnym korycie i patrząc na ulicach mieszkańcom prosto w oczy.Oj będzie nie fajnie i wesoło. 19:40, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%