Zamknij
REKLAMA

Zastanawiasz się nad kupnem kostki brukowej? Odwiedź Betor!

14:11, 15.07.2019 | materiał partnera
Oddział firmy w Grudziądzu Fot. Nadesłana

Zastanawiasz się nad kupnem kostki brukowej? Odwiedź Betor!

Jeśli sprawdzona i dobrej jakości kostka brukowa to tylko w firmie Betor mającej swoje oddziały w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu. Wysokiej klasy fachowcy doradzą Tobie w wyborze najbardziej optymalnego wariantu. Odwiedź ich i przekonaj się!

Kostka brukowa to nic innego, jak ociosany kamień, stanowiący wyjątkowo popularny materiał budowlany. Dzielimy ją na przemysłową, czyli taką, którą na co dzień widzimy na chodnikach oraz szlachetną – dedykowaną głównie pod układanie na prywatnych posesjach. 

- W tej chwili jest bardzo duże zainteresowanie kostką, ponieważ przez ostatnie lata powstało wiele wzorów i rodzajów. Gama cały czas się poszerza – tłumaczy Jarosław Zwoliński, specjalista ds. sprzedaży w firmie Betor.

Kostka brukowa jest ceniona za liczne walory użytkowe, głównie mrozoodporność i niewrażliwość na zmienne warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do asfaltu nie ulega pęknięciu lub rozszczelnieniu, stanowiąc przez wiele lat piękna ozdobę niejednego domku jednorodzinnego lub budynku o innym przeznaczeniu. 

- Montaż i demontaż to jedna z jej głównych zalet. Łatwość kreowania, wyrabiania łuków czy łączenia dwóch lub trzech rodzajów powoduje, że jest tak chętnie wybierana przez klientów – dodaje Jarosław Zwoliński.

Oddział firmy w Toruniu

W tej chwili najczęściej spotykanym trendem są kostki wielkoformatowe, gładkie, w kolorach szarości. Nowinką są także płyty tarasowe.

- Jeszcze 2-3 lata temu modne były kostki płukane z posypką kwarcową, lekko chropowate. W tej chwili prym wiodą kostki wielkoformatowe z gładką strukturą. Są łatwiejsze w utrzymaniu. Odchodzi się również od płytek na tarasach, które zastępowane są przez kostkę brukową i płyty tarasowe. Układane są dlatego, że nie ma problemu z ich wykonawstwem – dodaje Jarosław Zwoliński.

Oddział firmy w Bydgoszczy

Kostka brukowa to element dekoracyjny. Często ma współgrać z kolorem dachu czy elewacji budynku. Jednak przed położeniem kostki warto również zwrócić uwagę na jakość podbudowy, na której zostanie położona. 

- Najlepiej zamówić odpowiednią mieszankę betonową, którą możemy dowieźć w odpowiedniej partii. Wykonawca wykonuje podbudowę jednolitą o parametrach, którą my deklarujemy – wtedy kostka się nie zapada - wyjaśnia Jarosław Zwoliński.

Oddział firmy w Toruniu

W Grudziądzu dział sprzedaży firmy Betor znajduje się przy Szosie Toruńskiej 37A. Jest czynny: Pn-Pt 7:00-16:00 | Sb 7:00-13:00. 

- Bardzo dużą częścią naszych produktów dysponujemy od ręki. Ponadto posiadamy również własny transport. To, co możemy jeszcze zaproponować wraz z naszym dostawcą, to bezpłatny projekt posesji. Projektant doradzi naszym Klientom jak odpowiednio połączyć kolory i stworzyć ciekawe wzory z wybranej przez nas kostki – kończy Jarosław Zwoliński. 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone