Dokładnie dwa lata temu, dzięki pomocy widzów Centrum Kultury Teatr uczestniczących w koncercie bluesowym, udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, która przeznaczona została na leczenie naszego kolegi Piotra Sawistowskiego. Ten zastrzyk finansowy pozwolił Piotrowi skorzystać z kosztownych zabiegów i w znaczący sposób pomóc zahamować rozwój choroby.
Dziś po raz kolejny zapraszamy Państwa na koncert, gdzie obok ?dobrej? muzyki dziać się będzie ?dobro? pomagania.
Piotr zmaga się z rzadką odmianą choroby (zespół nakładania twardziny układowej i zapalenia wielomięśniowego), która obok leczenia konwencjonalnego, wymaga kosztownych zabiegów mających zatrzymać jej rozwój. On sam nigdy o pomoc nie prosi, zawsze z boku, za obiektywem kamery, czy aparatu współtworzy Magazyn Qltura. Bez jego talentu i umiejętności niektóre programy pewnie by nie powstały lub nie miałyby takiego kształtu. Twórczy, pracowity, z pasją ?. zawsze pomocny.
Codzienność biegnie w zawrotnym tempie Piotr nie narzeka, pracuje i żyje nie poddając się chorobie. Chorobie, która jednak nadal jest i codzienności nie ułatwia. Jedyne co dziś możemy zrobić to dać konkretną pomoc, ale bez Państwa nic się nie uda? zatem zapraszamy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz