Zamknij

Nasz-Gabinet

Generała Hallera 9/6, 53-203 Wrocław
+48 519 775 225

O nas

Firma Nasz Gabinet zajmuje się leczeniem uzależnień alkoholowych, spowodowanych wieloletnim spożywaniem mocno procentowych trunków. Nasz Gabinet prowadzi swoje działania poprzez detoks alkoholowy mający na celu przygotować organizm pacjenta do normalnego funkcjonowania bez konieczności sięgnięcia po alkohol.

Pacjent udając się do ośrodka Nasz Gabinet już od pierwszej wizyty ma zapewnioną stałą opiekę lekarska pod okiem doświadczonego lekarza specjalisty w tej dziedzinie medycyny. Dodatkowo pacjent zapewnione ma niezbędne leki pomagające złagodzić niekorzystne skutki odstawienia alkoholu oraz niezbędną pomoc psychologiczną.

Skutecznym sposobem w walce z uzależnieniem alkoholowym jest podskórna implementacja tabletki z pochodną esperalu, który ma działanie zniechęcające pacjenta do spożywania alkoholu - taki zabieg przeprowadzany w naszej klinice przynosi pozytywne efekty leczenia.

Doświadczona kadra pracownicza nie zadaje zbędnych pytań, lecz pomaga pacjentom, którzy się zdecydowali na podjęcie tak ważnej dla niego, jak i dla jego rodziny decyzji.