Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz zuchwałego złodzieja? Zadzwoń do grudziądzkich policjantów

09:58, 10.07.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza, pod nadzorem miejscowej prokuratury, prowadzą czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej. Do przestępstwa doszło na ulicy Legionów w Grudziądzu w jednym z marketów, gdzie młody mężczyzna nie chcąc oddać skradzionych w sklepie rzeczy użył przemocy wobec pracownika ochrony i uciekł. Policjanci w tej sprawie proszą o pomoc w identyfikacji złodzieja.

Policjanci z Grudziądza prowadzą czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w sierpniu 2018 r. w jednym z marketów przy ul. Legionów. Młody mężczyzna najpierw ukradł w sklepie środki chemiczne o łącznej wartości prawie 90 zł, a później zaatakował pracownika ochrony, który chciał odzyskać skradziony towar. Ostatecznie przestępcy udało się uciec. Na szczęście ochroniarz nie został ranny, a część skradzionego towaru odzyskano.

Śledczy z Grudziądza dopiero w maju bieżącego roku przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Niestety do tej pory nie zidentyfikowano sprawcy. Funkcjonariusze do sprawy zabezpieczyli nagranie z monitoringu sklepowego, który zarejestrował mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa. Policjanci zadecydowali, że opublikują wizerunek tej osoby licząc na wsparcie mieszkańców. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc zidentyfikować złodzieja.

Informacje można przekazać osobiście w KMP przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 603 398 293.

Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KlientKlient

2 0

Więcej ochroniarzy niech zatrudniają z grupami inwalidzkimi. Dobrze że pościgu nie zaczął bo by zawału dostał. 00:32, 12.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OchroniarzOchroniarz

0 0

Jaka płaca , taka ochrona - za 5 zł za godzinę nie chce mi się nawet z tobą gadać . daj żyć 07:35, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA