Zamknij
REKLAMA

Pijana kierująca VW uderzyła w bramę ogrodzenia przy działkach

14:50, 23.07.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Nie posiadająca prawa jazdy i pijana kierująca volkswagenem uderzyła w bramę ogrodzenia przy ogródkach działkowych. Zrozpaczona kobieta o swoim bezmyślnym zachowaniu powiadomiła operatora centrum powiadamiania ratunkowego. Informacja trafiła do grudziądzkich policjantów, którzy na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 35-latka miała ponad 2 promile alkoholu. Lekkomyślna kobieta za swoje czyny odpowie przed sądem.

W sobotę (20.07.19) tuż po godzinie 4.00 na terenie działek rekreacyjnych przy ul. Droga Kurpiowska w Grudziądzu lekkomyślna kobieta postanowiła sprawdzić swoje umiejętności jazdy samochodem. Pani wsiadała za kierownicę volkswagena pomimo tego, że nie posiadała prawa jazdy i wcześniej spożywała alkohol. Jazdę bardzo szybko jednak zakończyła uderzając w bramę ogrodzenia jednej z działek.

Efektem tej kilkumetrowej bezmyślnej podróży było uszkodzenie pojazdu i zniszczenie bramy ogrodzenia. Na szczęście kobieta wyszła cało z opresji. Sytuacja spowodowała, że zrozpaczona i nie widząca jak się zachować kobieta zadzwoniła do centrum powiadamiania ratunkowego z prośbą o pomoc. Informacja natychmiast trafiła do grudziądzkich policjantów, którzy na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że volkswagenem kierowała 35-latka. Funkcjonariusze już na miejscu sprawdzili stan trzeźwości sprawczyni zdarzenia. Policyjny alkotest wykazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazda bez prawa jazdy i spowodowanie zdarzenia drogowego to przestępstwo i wykroczenia za które będzie odpowiadała 35-latka przed sądem. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone