Zamknij
REKLAMA

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 49-latka podejrzanego o włamanie

16:48, 03.01.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 49-latka podejrzanego o włamanie do pomieszczenia strychowego w jednej z kamienic w centrum miasta. Mężczyzna interweniującym stróżom prawa tłumaczył się, że to nie on jest włamywaczem, a jedynie urządził na niego zasadzkę. 49-latkowi zostały już przedstawione zarzuty.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (03.01.2010) nad ranem. Dyżurnego grudziądzkiej jednostki zawiadomił operator monitoringu miejskiego, który zauważył, że z jednej kamienicy w centrum miasta mężczyzna wynosi jakieś przedmioty, po czym po jakimś czasie wraca tam ponownie. Skierowany w to miejsce patrol skontrolował całą klatkę. Policjanci sprawdzając stan zabezpieczeń drzwi i zamków do mieszkań zaważyli, że skobel zabezpieczający pomieszczenie strychowe jest wyrwany, a same drzwi uchylone. Gdy weszli do środka zauważyli mężczyznę, który stał przy ścianie.

Po wylegitymowaniu okazał się nim 49-letni mieszkaniec Grudziądza. Policjantom tłumaczył się, że jest mieszkańcem kamienicy, który widząc wyrwany skobel w drzwiach, schował się na strychu by zorganizować zasadzkę na włamywacza gdyby wrócił w to miejsce. Mężczyzna nie umiał jednak się wytłumaczyć ze skradzionych przedmiotów, które policjanci znaleźli w jego torbie, a które bardzo szybko wróciły do prawowitego właściciela. 49-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje do 10-lat pozbawienia wolności. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA