Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: Jaśminowa 42A, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: odbiór odpadów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.05.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy, prawo jazdy kat.B, doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych-ciężarowych, wysoka kultura osobista, umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie brutto 3010zł/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZOJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Jaśminowa 42A, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: CV-wysłać na meila
    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/22/1478
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    zgodny
    StPr/22/1471
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    zgodny
    StPr/22/1456
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    spawanie elementów
    StPr/22/1457
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    obróbka, skrawanie
    StPr/22/1458
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    StPr/22/1459

    Przyjmowanie i wydawanie towaru
    StPr/22/1452

    zgodny
    StPr/22/1359

    zgodny
    StPr/22/1442
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - przygotowywanie surowca do produkcji (wrzucanie surowca do maszyny topiącej), - wykonywanie prostych napraw maszyny topiącej,
    17/6/2022