Inspektor

Miejsce pracy: 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: agrochemiczna obsługa rolnictwa w w/w rejonie (powiat brodnicki, powiat grudziądzki, powiat nowomiejski w tym gmina : Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie), badania gleb na potrzeby doradztwa nawozowego,działalność szkoleniowa, informacyjna i doradcza w sprawach nawożenia, pobieranie próbek do badań monitoringowych, pobieranie próbek nawozów mineralnych, organicznych, naturalnych i środków wspomagających uprawę roślin wg potrzeb terenu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 23.11.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, rolnicze
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe rolnicze,biegła znajomość obsługi komputera (pakiet office), prawo jazdy kat B. Warunek konieczny: miejsce zamieszkania na terenie powiatu grudziądzkiego lub brodnickiego, mile widziane doświadczenie w branży rolniczej, umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 3010zł/m-c. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bydgoszczy
      Adres: Powstańców Wielkopolskich 6, 85-090 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujaws
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Jakubczak
      Numer telefonu: (52) 322 32 46
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizac
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      zgodny
      StPr/22/2826
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      zgodny
      StPr/22/2827

      zgodny
      StPr/22/2828

      zgodny
      StPr/22/2829

      zgodny
      StPr/22/2849

      obsługa klienta na dziale wędlin oraz serów
      StPr/22/2810
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      zgodny z zawodem
      StPr/22/2809
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      agrochemiczna obsługa rolnictwa w w/w rejonie (powiat brodnicki, powiat grudziądzki, powiat nowomiejski w tym gmina : Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie), badania gleb na potrzeby doradztwa nawozowego,działalność szkoleniowa, informacyjna i doradcza w sprawach nawożenia, pobieranie próbek do badań monitoringowych, pobieranie próbek nawozów mineralnych, organicznych, naturalnych i środków wspomagających uprawę roślin wg potrzeb terenu.
      StPr/22/2788

      StPr/22/2789

      - Terminy przyjęć kandydatów do służby: pierwszy kwartał 2023 r. Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. OFERUJEMY: - stałą pracę, - pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia, - możliwość rozwoju zawodowego, - awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy: - wypłatę raz w roku dopłaty do wypoczynku dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, - wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, - ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby, - wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia, - raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie, - nagrody uznaniowe, - nagrody jubileuszowe, - dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie, - dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
      StPr/22/4413
      wynagrodzenie od od 4 580 PLN