Zamknij

Pracownik obsługi sklepu internetowego

Nr oferty: StPr/24/0272Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa sprzedaży pzez internet, obsługa zamówień, wysyłka paczek, obsługa sklepu internetowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • obsługa urządzeń biurowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność obsługi programu Presia Shop
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Elwira Walińska
      Numer telefonu: 523332283
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      PROSTE PRACE KUCHENNE
      StPr/24/0671
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Obsługa klientów , serwowanie dań
      StPr/24/0672

      wg załącznika do umowy
      StPr/24/0673
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024

      wg zalącznika
      StPr/24/0674

      opieka nad dziećmi
      StPr/24/0682
      wynagrodzenie od od 5 040 PLN

      zgodny
      StPr/24/0668
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      zgodny
      StPr/24/0651
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/24/0630
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Obsługa klienta, prace porządkowe, utrzymanie czystości urządzen.
      StPr/24/0625
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024

      m.in.: opieka nad osobą starszą i/lub niepełnosprawną w miejscu jej zamieszkania; pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych (mycie, przebieranie, zmiana pampersów i opatrunków); karmienie
      StPr/24/0617