Zamknij

Pomocnik piekarza

Miejsce pracy: Paderewskiego 3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe (stanowisko do przyuczenia), mile widziane orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, doświadczenie w branży spożywczej. Umowa o pracę, godziny pracy 18-2, wynagrodzenie brutto od 4242 zł+dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych. Pracodawca dla osób spoza Grudziądza zapewnia zakwaterowanie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD PIEKARSKO - CUKIERNICZY MAREK MAKOWSKI
      Adres: Paderewskiego 3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Makowska
      Numer telefonu: 507 714 670
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Utrzymanie czystości w pomieszczeniach, sprzątanie pokoi, utrzymanie czystości na zewnątrz budynku.
      StPr/24/0693
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      zgodne ze stanowiskiem
      StPr/24/0696
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      PROSTE PRACE KUCHENNE
      StPr/24/0671
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Obsługa klientów , serwowanie dań
      StPr/24/0672

      wg załącznika do umowy
      StPr/24/0673

      wg zalącznika
      StPr/24/0674

      opieka nad dziećmi
      StPr/24/0682
      wynagrodzenie od od 5 040 PLN

      zgodny
      StPr/24/0668

      zgodny
      StPr/24/0651

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/24/0630
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN