Zamknij

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Zaleśna 1, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny, praca na III zmiany przy jeziorze Rudnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 17.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagana książeczka Sanepid, chęci do pracy, praca II zmiany (również pory nocne) przy plaży miejskiej, umowa o pracę.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FIRMA RAF - NUT Rafał Dropiński
    Adres: Zaleśna 1, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 697-992-841
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, Kontakt najpierw tel. 697-992-841 w godz. 10-16
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10-16
    - kontrola towarów zgodnie z obowiązującymi normami AQL, ISO, IPC, - weryfikacja dostawy pod kątem uszkodzeń, - prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, - zarządzanie dokumentami przewozowymi, - rozpako
    53/5/2019
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    - kontrola jakości maszyny lutowniczej, - ręczne naprawianie wad, - modyfikowanie panelu, - kontrola produktu, - utrzymanie czystości i higieny miejsca pracy.
    52/5/2019

    - przygotowanie maszyny do cyklu produkcji, - monitorowanie działania maszyny, - wykonywanie konserwacji, - sprawdzanie jakości gotowego produktu,- utrzymanie czystości miejsca pracy.
    51/5/2019

    - obsługa maszyn produkcyjnych, - ustawianie maszyn - dbanie o prawidloey przebieg procesu produkcji, - kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów.
    50/5/2019
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    wg załacznika do umowy o zorg. stażu
    StPr/19/1130
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    zgodny
    StPr/19/1149

    opracowywanie spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia
    StPr/19/1150
    wynagrodzenie od 2 500 - 2 800 PLN

    zgodny
    StPr/19/1151

    obsługa tłoczni ramieniowej, najazdowej i przesuwnej
    StPr/19/1152

    zgodny
    StPr/19/1146