Zamknij

Kierowca autobusu

Miejsce pracy: 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na trasach z Grudziądza do Gdyni, Poznania, Warszawy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 11.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. D
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Prawo jazdy kat D, świadectwo kwalifikacji zawodowej, 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowca autobusu, możliwość sfinansowania szkolenia okresowego kierowców przez pracodawcę, umowa o pracę, praca n
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PKS w Elblągu Sp. z o.o.
        Adres: Al. Grunwaldzka 61, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV+skierowanie,
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Według załącznika do umowy o zorg. stażu.
        StPr/19/2008
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/2009

        praca na wykończeniach wnętrz przemysłowych i prywatnych. prace instalacyjno wykończeniowe
        StPr/19/2013
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        zgodny
        StPr/19/1999

        zgodny
        StPr/19/2002

        zgodny, sklep w Grucie
        StPr/19/2003

        praca na terenie Grudziądza na I zmianę
        StPr/19/2004
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        praca na I zmianę
        StPr/19/2005

        praca na II zmiany
        StPr/19/2006

        zgodny
        StPr/19/2007