Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Jackowskiego 43/41, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne- wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, mile widziane doświadczenie zawodowe, umowa o pracę, praca na I zmianę, wynagrodzenie brutto od 3000 zł/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "ASILO" Tomasz Jenda
    Adres: Jackowskiego 43/41, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomors
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 608-725-080
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, kontakt najpierw tel. 608-725-080 w godz. 8-16
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : najpierw tel.608-725-808 w godz.8-16
    Rekrutacja i selekcja kandydatów/cudzoziemców, pomóc w wyrobieniu dokumentów dla pracowników. Załatwienie wszystkich formalności dla cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polski oraz Kanady, w tym
    StPr/19/2678
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    zgodny
    StPr/19/2680
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    gospodarka paletami
    StPr/19/2681
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Łączenie za pomocą maszyny szwalniczej materiałów i tkanin zgodnie z dokumentacją, dobór dodatków i detali zgodnie z zamówieniem.
    StPr/19/2682

    zgodny
    StPr/19/2683

    zgodny
    StPr/19/2684

    zgodny
    StPr/19/2672

    zgodny
    StPr/19/2673

    przyjmowanie i wydawanie sprzętu zgodnie z otrzymanym poleceniem, utrzymanie czystości i porządku w rejonie magazynu, pomoc w procesie konserwacji sprzętu, odpowiedzialność materialna za przedmioty i
    StPr/19/2675

    oksydowanie, fosforanowanie, nakładanie powłok lakierniczych metodą na mokro i proszkową, praca w Grudziądzu
    StPr/19/2676
    wynagrodzenie od od 2 660 PLN