geodeta

Miejsce pracy: Ikara 20/10, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodne, praca w terenie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe, umowa o pracę, praca na I zmianę w terenie, wynagrodzenie od 2600 zł/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Usługi Geodezyjne "PRYZMAT" Kajetan Lica
    Adres: Ikara 20/10, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 510-032-606
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie, kontakt najpierw tel. 510-032-606 w godz.8-16
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : najpierw tel.510-032-606 od 8-16
    zgodny
    StPr/20/0472
    wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

    praca w terenie , wykonywanie samodzielnie czynności geodezyjnych , inwentaryzacja , mapy do celów projektowych , tyczenie budynków oraz obiektów inżynieryjnych
    StPr/20/0469
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    znakowanie elementów rusztowania, montaż rusztowań
    StPr/20/0470
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodny
    StPr/20/0466

    zgodny
    StPr/20/0459
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    zgodny
    StPr/20/0465

    zgodny
    StPr/20/0457

    zgodny
    StPr/20/0458

    zgodne, praca w terenie
    StPr/20/0448

    zgodny
    StPr/20/0450