Geodeta

Miejsce pracy: 86-300 Grudziądz 18, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w terenie , wykonywanie samodzielnie czynności geodezyjnych , inwentaryzacja , mapy do celów projektowych , tyczenie budynków oraz obiektów inżynieryjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie zawodowe kierunkowe, prawo jazdy kat. B, min. 5 lat doświadczenia w zawodzie, praca w terenie, umowa o pracę, praca na I zmianę (7-15), wynagrodzenie brutto od 4500 zł/m-c.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Biuro Geodezji Waldemar Tomasz Czarnecki
      Adres: 23 Stycznia 18, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Lucyna Czarnecka
      Numer telefonu: 508169301
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt tel. 508-169-301 w godz. 10-13
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Malowanie, wykończenie ścian, nakładanie gładzi, montaż płyt kartonowo gipsowych.
      StPr/20/0677
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace porządkowe wewnątrz budynku.
      StPr/20/0678
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      naprawa i obsługa techniczna samochodów cięzarowych
      StPr/20/0682
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/20/0683

      zgodny
      StPr/20/0684

      Obsługa klienta korzystającego ze strefy basenowo - saunowej, siłowni oraz gabinetu urody.
      StPr/20/0686
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      StPr/20/0688
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/20/0689

      zgodny
      StPr/20/0691

      Spawanie elementów metalowych.
      StPr/20/0675