Operator maszyn do produkcji obuwia

Miejsce pracy: Ludwika Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 28.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Pracodawca: LMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Adres: Ludwika Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko
    Osoba do kontaktu: Aldona Rzepkowska
    Numer telefonu: 514 195 054
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, kontakt tel. 514 195 054, 56 642 53 53, następnie osobiście
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługiwanie maszyn do formowania i łakierowania. Kontrola jakości wyjściowego produktu. Sortuwanie i badanie granulatu? co wymaga dobrego wzroku. Utrzymanie czystości w miejscu wykonania pracy.
    StPr/20/1048
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Prace ogólnobudowlane.
    StPr/20/1032
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

    Czynności magazynowe, pakowanie towaru, kompletowanie zamówień, załadunek, rozładunek, czynnosci logistyczne.
    StPr/20/1036

    Wykonywanie czynności związanych z operowaniem urządzeniami przeładunkowymi i transportu bliskiego w zakresie przydzielonych urządzeń zgodnie z kompetencjami. Prowadzenie szkoleń z zakresu użytkowania urządzeń transportu bliskiego.
    StPr/20/1039
    wynagrodzenie od od 2 970 PLN

    Montaż łodzi wędkarskich, kładzenie instalacji elektrycznych do obsługi urządzeń montowanych na łodziach
    StPr/20/1040
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodny
    StPr/20/1022

    zgodny
    StPr/20/1023

    Wywóz odpadów wielkogabarytowych, wywóz mebli z mieszkań, drobne prace naprawcze i remontowe.
    StPr/20/1024
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pomoc w przygotowywaniu potraw szefowi kuchni.
    StPr/20/1025
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Opieka nad dziećmi specjalnej troski.
    StPr/20/1028
    wynagrodzenie od 2 600 - 2 800 PLN