Pracownik w dziale eksportu

Miejsce pracy: Ludwika Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny, praca biurowa, obsługa kontrahentów zagranicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Język:
    • niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Wymagania dodatkowe
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Pracodawca: LMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Adres: Ludwika Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko
        Osoba do kontaktu: Aldona Rzepkowska
        Numer telefonu: 514 195 054
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, kontak tel. 514 195 054, następnie osobisty
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących rozwiązań, Tworzenie rozwiązań dla pojawiających się inwestycjiProponowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych dostosowanych do potrzeb.Zarządzanie sprzętem IT. Bieżąca aktualizacjastrony internetowe, tworzenie modułów, wdrażanie framework. Tworzenie dokumentacji. Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego. Dbanie o infrastrukturę sieciową, bierząca pomoc dla pracowników szkoły.
        StPr/20/1302
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        zgodny ze stanowiskiem
        StPr/20/1296
        wynagrodzenie od od 650 PLN

        StPr/20/1297
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        zgodny
        StPr/20/1289
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        zgodny
        StPr/20/1290

        zgodny
        StPr/20/1291

        zgodny
        StPr/20/1292

        zgodny
        StPr/20/1294

        zgodny
        StPr/20/1271

        zgodny
        StPr/20/1280