pracownik produkcji

Miejsce pracy: Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Barbara Wegner
    Numer telefonu: 566438466
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie PUP
    przekazania dokumentów:
    Układanie porcji łososia na tacki, ważenie.
    StPr/20/1326
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Wymagana dyspozycyjność 27/7 ze względu na możliwość rozpoczęcia i końca pracy w późnych godzinach nocnych (np. o 00:00 - 02:00).
    StPr/20/1327

    zgodny
    StPr/20/1309
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zgodny
    StPr/20/1310

    Obsługa budów.
    StPr/20/1313
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Pomoc przy wykonywaniu instalacji wodno - kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania.
    StPr/20/1312
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących rozwiązań, Tworzenie rozwiązań dla pojawiających się inwestycjiProponowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych dostosowanych do potrzeb.Zarządzanie sprzętem IT. Bieżąca aktualizacjastrony internetowe, tworzenie modułów, wdrażanie framework. Tworzenie dokumentacji. Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego. Dbanie o infrastrukturę sieciową, bierząca pomoc dla pracowników szkoły.
    StPr/20/1302
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/20/1296
    wynagrodzenie od od 650 PLN

    StPr/20/1297

    zgodny
    StPr/20/1292