Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Wegner
      Numer telefonu: 566438466
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie PUP
      naliczanie wynagrodzeń dla pracownikówz tytułu umów o pracę i cywilnych, rozliczanie zwolnień chorobowych, zasiłków macierzyńskich i rodzicielskich, prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń, przygotowywanie raportów i nanaliz kadrowo-płacowych, współpraca z działem księgowości, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, sporzadzanie raportów PPK oraz TFI, , sporządzanie dokimentacji dot. wynagrodzeńiświadczeń dla potrzeb emerytalno-rentowych, sporządzanie informacji dla potrzeb Zarządu, kontakt z instytucjami zewnętrznymi np.ZUS, US, GUS, rozliczeniepodatku dochodowegood osób fizycznych
      StPr/20/1501
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      zgodny
      StPr/20/1503
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      zgodny
      StPr/20/1504

      zgodny, praca na terenie Polski, praca od pn. do pt. - delegacja
      StPr/20/1492
      wynagrodzenie od 4 500 - 5 000 PLN

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych. Organizacja imprez i uroczystości przedszkolnych, współpraca z rodzicami.
      StPr/20/1496
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      zgodny ze stanowiskiem
      StPr/20/1497
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/20/1498

      Przeprowadzanie społecznych i rolniczych badań ankietowych w terenie. Rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzania ankiet.
      StPr/20/1500

      zgodny
      StPr/20/1485

      Wprowadzanie danych do programu finansowo - księgowego. Naliczanie listy płac. Obsługa programu płatnik.
      StPr/20/1491