Mechanik maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Ruda 12, 86-302 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.02.2021
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widzie doświadczenie, chęci do pracy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RAFPOL Opakowania Foliowe Lucyna Rafińska
    Adres: Konopnickiej 13, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 56 45 08 100
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodny
    StPr/21/0111
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Prace naprawcze, konserwacyjne urządzeń wodno - kanalizacyjnych.
    StPr/21/0112
    wynagrodzenie od od 2 808 PLN

    zgodny
    StPr/21/0113

    ZGODNY
    StPr/21/0114
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Wykonywanie czynności sprzątających np. zamiatanie podłóg, opróżnianie pojemników na śmieci.
    StPr/21/0108
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    zgodny
    StPr/21/0096

    zgodny
    StPr/21/0097

    Sprzedaż towaru (art. szkolne, biurowe), realizacja zamówień internetowych, zamawianie towaru.
    StPr/21/0101

    konserwacja, naprawa i usuwanie uszkodzeń w instalacjach elektrycznych, usuwanie nieprawidłowości w pracy układów automatyki przemysłowej, prace związane z przebudową istniejących instalacji elektrycznych oraz wykonywaniem nowych instalacji elektrycznych, konserwacja i wymiana opraw oświetleniowych oraz wymiana źródeł światła, wykonanie pomiarów instalacji elektrycznych, ochrony przeciwporażeniowej i elektronarzędzi oraz prowadzenie dokumentacji pomiarowej, wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich związanych z naprawą osprzętu i urządzeń elektrycznych.
    StPr/21/0071
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    zgodny
    StPr/21/0072