PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYNY TOPIĄCEJ SUROWIEC

Nr oferty: 13/4/2021Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz

Miejsce pracy: Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie surowca do produkcji (wrzucanie surowca do maszyny topiącej), raportowanie wyników pracy do lidera produkcji, wykonywanie prostych napraw maszyny topiącej, obsługa skanera, skanowanie palet.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 20.04.2021
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, wysoka motywacja do pracy, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Parkowa 18, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 56 400 00 66
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
zgodny ze stanowiskiem
StPr/21/0815
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

prace na maszynach stolarskich, wykonywanie okien , drzwi drewnianych, mebli ogrodowych, pozostałe prace stolarskie
StPr/21/0816
wynagrodzenie od od 4 050 PLN

Prace na maszynach stolarskich, wykonywanie okien drewnianych, drzwi drewnianych, mebli ogrodowych i pozostałych prac stolarskich
StPr/21/0475

telefoniczna obsługa klientów ZUS, obsługa korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną w ramach COT
StPr/21/0800

zgodny
StPr/21/0801
wynagrodzenie od 1 440 PLN

StPr/21/0802

zgodny
StPr/21/0803

PRACA W PRALNI WODNEJ. ZAKRES PRAC: SORTOWANIE PRANIA, OBSŁUGA MASZYN PRALNICZYCH, SKŁADANIE, MAGLOWANIE, OBSŁUGA KLIENTA. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W BRANŻY.
StPr/21/0804

zgodny
StPr/21/0805

zgodny
StPr/21/0806