Polernik

Miejsce pracy: Laskowicka 8, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy, stanowisko do przyuczenia, polerowanie powierzchni i komponentów, praca w warunkach szkodliwych, pełen wymar czasu pracy III zmiany system akordowy, wynagrodzenie brutto od 2800- 3500 zł/mc
    Pracodawca: Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga Sp. z o.o.
    Adres: Kujawska 136, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Ewa Gocalińska
    Numer telefonu: 56-46-22-426
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel . 56-46-22-426
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    zgodny
    StPr/21/1090
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Sprawdzanie punktualności ruchu autobusowego,kontrola biletów,wystawianie wezwań do zapłaty
    StPr/21/1091
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - prowadzenie ewidencji dokumentów jawnych wchodzacych i wychodzących - bezwzględne przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz egzekwowanie przestrzegania ich przez wykonawców jednostki - udzielanie pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej oraz ochrony informacji niejawnych Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Praca zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia. Wynagrodzenie brutto: 3299,00 zł plus premia regulaminowa, plus skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy
    StPr/21/2292
    wynagrodzenie od od 3 299 PLN

    Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - rejestrowanie dokumentów niejawnych i jawnych otrzymywanych, wysyłanych i wytworzonych na potrzeby batalionu zgodnie z obowiązującymi przepisami - prowadzenie ewidencji dokumentów jawnych wchodzących i wychodzących - bezwzględne przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz egzekwowanie przestrzegania ich przez wykonawców jednostki - udzielanie pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej oraz ochrony informacji niejawnych Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Praca zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia. Wynagrodzenie brutto: 3349,00 zł plus premia regulaminowa, plus skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy
    StPr/21/2290
    wynagrodzenie od od 3 349 PLN

    zgodny
    StPr/21/1094

    zgodny, praca w wybranej placówce na terenie Grudziądza
    StPr/21/1095

    zgodny
    StPr/21/1096
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    zgodny
    StPr/21/1097
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    zgodny
    StPr/21/1098
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Praca przy linii produkcyjnej, ręczna obróbka ryb.
    StPr/21/1099