Technik ds. kosztorysowania

Miejsce pracy: Anny Walentynowicz 15, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum średnie techniczne, dyplom technika budownictwa, rok oświadczenia przy sporządzaniu kosztorysów budowlanych, samodzielna praca przy wykonywaniu kosztorysów budowlanych, dobra znajomość programu NORMA PRO OFFICE, mile widziana znajomość programu AUTO-CAD i ZW CAD. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, I zmiana, wynagrodzenie brutto 3150 zł/m-c.
    Pracodawca: 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/Centrum Szkolenia Logistyki
    Adres: Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Pęk
    Numer telefonu: 261-48-39-92
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. 261-48-39-92
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    zgodny
    StPr/21/1090
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Sprawdzanie punktualności ruchu autobusowego,kontrola biletów,wystawianie wezwań do zapłaty
    StPr/21/1091
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - prowadzenie ewidencji dokumentów jawnych wchodzacych i wychodzących - bezwzględne przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz egzekwowanie przestrzegania ich przez wykonawców jednostki - udzielanie pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej oraz ochrony informacji niejawnych Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Praca zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia. Wynagrodzenie brutto: 3299,00 zł plus premia regulaminowa, plus skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy
    StPr/21/2292
    wynagrodzenie od od 3 299 PLN

    Oferta dotyczy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej Ogólny zakres obowiązków: - rejestrowanie dokumentów niejawnych i jawnych otrzymywanych, wysyłanych i wytworzonych na potrzeby batalionu zgodnie z obowiązującymi przepisami - prowadzenie ewidencji dokumentów jawnych wchodzących i wychodzących - bezwzględne przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz egzekwowanie przestrzegania ich przez wykonawców jednostki - udzielanie pomocy wykonawcom z zakresu zasad pracy biurowej oraz ochrony informacji niejawnych Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Praca zgodnie z harmonogramem powoływania żołnierzy OT na szkolenia. Wynagrodzenie brutto: 3349,00 zł plus premia regulaminowa, plus skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy
    StPr/21/2290
    wynagrodzenie od od 3 349 PLN

    zgodny
    StPr/21/1094

    zgodny, praca w wybranej placówce na terenie Grudziądza
    StPr/21/1095

    zgodny
    StPr/21/1096
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    zgodny
    StPr/21/1097
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    zgodny
    StPr/21/1098
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Praca przy linii produkcyjnej, ręczna obróbka ryb.
    StPr/21/1099