Wartownik

Miejsce pracy: Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ochrona mienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 09.09.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane pozwolenie na broń i wpis na listę pracowników kwalifikowanych ochrony, praca na II zmiany(6-6) w Grudziądzu, wynagrodzenie brutto od 2808 zł/m-c +8% premii+ dodatek za wysługę lat.
    Pracodawca: 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/Centrum Szkolenia Logistyki
    Adres: Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Zbigniew Bojanowski
    Numer telefonu: 261482904 261483205
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15
    zgodny
    StPr/21/1829
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    zgodny
    StPr/21/1830
    wynagrodzenie od od 23,8 PLN

    opieka nad dziećmi.
    StPr/21/1818
    wynagrodzenie od od 1 310 PLN

    Praca z dziećmi i ich rodzinami.
    StPr/21/1819

    Naprawa samochodów i sprzetu budowlanego.
    StPr/21/1804
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    krawiectwo ciężke( szycie namiotów)
    StPr/21/1807
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    zgodny z zawodem
    StPr/21/1809

    StPr/21/1810

    zgodny
    StPr/21/1811
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie czynności sprzątających np. zamiatanie podłóg, opróżnianie pojemników na śmieci.
    StPr/21/1781
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN