kucharz

Miejsce pracy: Torunska 38/Lotos, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonanie czynności w restauracji wietnamskiej : Przygotowanie półproduktów, obróbki mięs i warzyw, gotowanie, zamawianie towarów ...
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.04.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, ukończony kurs minimum półroczny w gotowaniu wg receptury kuchni chińskiej lub wietnamskiej, umowa o prace na czas określony, równowazny system czasu pracy, praca w godzinach 11-19), wynagrodzenie brutto 3010zl/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma UHP BiQ Nguyen Quan
    Adres: Strumykowa 16, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Quan Nguyen
    Numer telefonu: 600700004
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Prace wykonczeniowe, prace ogólnobudowlane na zewnątrz.
    StPr/21/2428
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    zgodny z zawodem
    StPr/21/2429
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Kontrola jakości produktu,precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu, układanie towarów w kartonach.Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
    StPr/21/2439
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    wg załącznika do umowy o zorganizowanie stażu
    StPr/21/2419

    zgodny
    StPr/21/2372

    zgodny
    StPr/21/2420
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    zgodny
    StPr/21/2421

    Obsługa symultanicznej frezarki 5 -osiowej z liniowym napędem magnetycznym i laserową kontrolą parametrów modelowania.
    StPr/21/2426

    wg załącznika do umowy o zorg. stażu
    StPr/21/2427

    • pakowanie świeżego łososia (świeża, wypatroszona ryba- nie ma nie przyjemnego zapachu ) • plastrowanie, filetowanie • wyciąganie ości • praca przy maszynie
    37/11/2021
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN