Zamknij

Transport międzynarodowy Dania – jaki wybrać?

15:24, 09.03.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. pixabay

W celu przewozu produktów z Polski do Danii najczęściej wybierany jest transport drogowy lub morski. Każdy z nich ma wady i zalety, jednakże są to nadal najczęściej wybierane środki przetransportowania towarów/produktów.

Transport drogowy z Polski do Danii

Każdy doskonale wie, że najlepszą i najbardziej racjonalną trasą jest przejazd przez Niemcy. Jednakże mogą nasunąć się pytania, czy jest to dobry wybór i jak wygląda? Wiele profesjonalnych i doświadczonych kierowców doskonale wie, że Niemcy mają najlepiej rozwiniętą infrastrukturę w Europie. Jest to potwierdzone przez mieszkańców wielu różnych krajów niemalże z całego świata. Ich wysoki poziom gospodarczy, ale również inne sektory, które są na tym zamym pułapie wskazują, a jednocześnie potwierdzają, że także transport drogowy należy do najlepszych. Oprócz wspaniałych dróg i infrastruktury dodatkowej warto również wspomnieć o bezpłatnych autostradach dla pojazdów do 7,5t. Jest to bardzo duży atut, szczególnie z tego względu, jeśli spojrzymy na związek jaki istnieje pomiędzy świetnymi drogami i płatnością za autostrady. Wielu z nas może pomyśleć: ‘’Czy doskonała infrastruktura drogowa może wiązać się z bezpłatnymi przejazdami?’’ Oczywiście może, właśnie tak jest w Niemczech. Ich pomysłowe rozwiązania zyskują wielu zwolenników, którzy aktywnie uczestniczą w ruchu drogowym.

Transport morski z Polski do Danii

Jeśli spojrzymy na mapę Europy, na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że transport morski (promowy) bezpośrednio pomiędzy Polską, a Danią to nic trudnego. Realia niestety są trochę inne. Jeśli chcemy przemieścić się promem do Danii, najczęstszą dostępną możliwością jest przepłynięcie promem z Polski (Świnoujścia) do Szwecji (Ystad lub Trelleborg), a następnie udać się przez przeprawę mostową do Danii. Takie rozwiązanie na przemieszczenie się przy pomocy transportu morskiego z Polski do Danii jest zdecydowanie najlepsze, jednakże warto zaznaczyć, ze za przeprawę mostową się płaci i to nie małą kwotę. Transport międzynarodowy Dania morski ma również swoje zalety - (http://www.doritrans.com/transport-miedzynarodowy-dania.html). Przede wszystkim należy do tańszych środków transportu (w przypadku przewozu towarów) oraz jest o wiele mniejsze zagrożenie. Transport morski odbywający się w ten sposób, jak w tym przypadku może zająć więcej czasu, niż przemieszczenie się transportem drogowym z Polski do Danii. Kierowcy sami muszą ocenić, który rodzaj transportu będzie najlepszym wyborem i najlepiej opłacalnym. Profesjonalne osoby potrafią trafnie ocenić, co będzie najbardziej korzystne dla wszystkich ze stron.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone