Zamknij
REKLAMA

Transport międzynarodowy Dania – jaki wybrać?

15:24, 09.03.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj Fot. pixabay

W celu przewozu produktów z Polski do Danii najczęściej wybierany jest transport drogowy lub morski. Każdy z nich ma wady i zalety, jednakże są to nadal najczęściej wybierane środki przetransportowania towarów/produktów.

Transport drogowy z Polski do Danii

Każdy doskonale wie, że najlepszą i najbardziej racjonalną trasą jest przejazd przez Niemcy. Jednakże mogą nasunąć się pytania, czy jest to dobry wybór i jak wygląda? Wiele profesjonalnych i doświadczonych kierowców doskonale wie, że Niemcy mają najlepiej rozwiniętą infrastrukturę w Europie. Jest to potwierdzone przez mieszkańców wielu różnych krajów niemalże z całego świata. Ich wysoki poziom gospodarczy, ale również inne sektory, które są na tym zamym pułapie wskazują, a jednocześnie potwierdzają, że także transport drogowy należy do najlepszych. Oprócz wspaniałych dróg i infrastruktury dodatkowej warto również wspomnieć o bezpłatnych autostradach dla pojazdów do 7,5t. Jest to bardzo duży atut, szczególnie z tego względu, jeśli spojrzymy na związek jaki istnieje pomiędzy świetnymi drogami i płatnością za autostrady. Wielu z nas może pomyśleć: ‘’Czy doskonała infrastruktura drogowa może wiązać się z bezpłatnymi przejazdami?’’ Oczywiście może, właśnie tak jest w Niemczech. Ich pomysłowe rozwiązania zyskują wielu zwolenników, którzy aktywnie uczestniczą w ruchu drogowym.

Transport morski z Polski do Danii

Jeśli spojrzymy na mapę Europy, na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że transport morski (promowy) bezpośrednio pomiędzy Polską, a Danią to nic trudnego. Realia niestety są trochę inne. Jeśli chcemy przemieścić się promem do Danii, najczęstszą dostępną możliwością jest przepłynięcie promem z Polski (Świnoujścia) do Szwecji (Ystad lub Trelleborg), a następnie udać się przez przeprawę mostową do Danii. Takie rozwiązanie na przemieszczenie się przy pomocy transportu morskiego z Polski do Danii jest zdecydowanie najlepsze, jednakże warto zaznaczyć, ze za przeprawę mostową się płaci i to nie małą kwotę. Transport międzynarodowy Dania morski ma również swoje zalety - (http://www.doritrans.com/transport-miedzynarodowy-dania.html). Przede wszystkim należy do tańszych środków transportu (w przypadku przewozu towarów) oraz jest o wiele mniejsze zagrożenie. Transport morski odbywający się w ten sposób, jak w tym przypadku może zająć więcej czasu, niż przemieszczenie się transportem drogowym z Polski do Danii. Kierowcy sami muszą ocenić, który rodzaj transportu będzie najlepszym wyborem i najlepiej opłacalnym. Profesjonalne osoby potrafią trafnie ocenić, co będzie najbardziej korzystne dla wszystkich ze stron.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%