Zamknij
REKLAMA

Skorzystaj z bogatej oferty usług kurierskich i oszczędzaj

00:00, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Szukasz kuriera, który dostarczy Twoją przesyłkę we wskazanym terminie albo zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo cennym przedmiotom? Zależy Ci na tym, by przesyłka dotarła do odbiorcy bardzo szybko, a może po prostu chcesz jak najwięcej zaoszczędzić na jej nadaniu? Każdy kurier ma indywidualną ofertę, która wyróżnia go na rynku i jednocześnie odpowiada na potrzeby konkretnej grupy Klientów. Zobacz, jak znaleźć wszystkie ciekawe usługi kurierskie w jednym miejscu.

Dzięki brokerowi kurierskiemu Furgonetka.pl łatwo dobierzesz taką opcję nadania i odbioru paczki, jaka najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. W ofercie serwisu znajdziesz 9 największych firm kurierskich, a każda z nich ma przynajmniej kilka niestandardowych usług, co daje ogromne możliwości personalizowania wysyłek.

Dla przykładu kurier Poczty Polskiej oferuje między innymi usługę:

  • Pocztex Kurier 48 – usługa ta polega na doręczeniu przesyłki najpóźniej drugiego dnia po dniu nadania (od poniedziałku do piątku), oprócz dni ustawowo wolnych od pracy. Przesyłka zostanie dostarczona w deklarowanym czasie wtedy, gdy Klient nada ją do godziny 15.00. W tej usłudze paczka kurierska nadawana jest w jednej z placówek Poczty Polskiej.

Usługa ta jest bardzo często wybierana przez użytkowników serwisu Furgonetka.pl. Warto wspomnieć, że dostępnych jest jeszcze wiele innych form nadawania, czy odbioru paczek. Szczegóły można poznać, przechodząc do pełnego cennika każdego z 9 kurierów.

Nadajesz paczki kurierskie i chcesz na tym zaoszczędzić? Zamówienie kuriera jest prostsze i tańsze z serwisem https://furgonetka.pl/. Najlepsze firmy kurierskie współpracujące z Furgonetka.pl gwarantują bezpieczeństwo Twoich. Wybieraj spośród różnych opcji nadania – u siebie w domu albo w punkcie i wysyłaj tanie paczki w kraju i za granicą.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%