Zamknij

Manekiny sklepowe szyte na miarę

12:06, 08.10.2018 | Materiał Partnera

Aktualny wybór manekinów sklepowych jest tak duży, że każdy może kupić model, który w najlepszy sposób zaprezentuje oferowaną odzież czy bieliznę. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy oferujemy produkty dedykowane dla konkretnej grupy społecznej. Poznaj szeroki wybór manekinów i przekonaj się, że można je dobrać nie tylko do wieku czy płci.

Manekiny unisex czy dopasowane od płci

Właściciele sklepów odzieżowych bądź butików często stają przed wyborem pomiędzy zakupem manekinów konkretnej płci czy uniseks. W dużej mierze zależy to od tego, czy oferujemy produkty tylko dla kobiet bądź mężczyzn, czy jest to miejsce, w którym może ubrać się cała rodzina. Nie zmienia to jednak faktu, że decydując się na zakup manekinów sklepowych, które przedstawiają konkretną płeć, możemy lepiej zaprezentować oferowaną odzież czy bieliznę. Wynika to głównie z faktu, że inne proporcje ciała ma kobieta i mężczyzna. Nawet klasyczny T-shirt damski umieszczony na manekinie sklepowym uniseks nie będzie prezentował się tak dobrze, jak na modelu dedykowanym płci pięknej. Podobnie jest w przypadku szortów czy długich męskich spodni. Właściwy stosunek między szerokością ramion a bioder jest niezbędny, aby jak najlepiej zaprezentować tego rodzaju produktu.

Manekiny dla kobiet w ciąży

Wśród dostępnych manekinów możemy spotkać również takie o specjalnych kształtach. Doskonałym przykładem będą tutaj modele przeznaczone do prezentacji odzieży dla kobiet w ciąży. Jest to specjalny rodzaj manekinów, którego nie da się zastąpić w żaden inny sposób. Odzież ciążowa będzie dobrze prezentowała się tylko na przeznaczonym do tego celu modelu. Specjalne gumki ochronne na brzuch, bluzki uzupełnione o praktyczne rozszerzenia lub sukienki wizytowe to produkty, które wymagają umieszczenie na odpowiednim manekinie sklepowym, aby mogły w pełni się zaprezentować.

Manekiny w różnych kolorach

Na szczególną uwagę zasługują również manekiny w różnych kolorach. Dotyczy to nie tylko modeli w odcieniach skóry, ale także tych dostępnych w uniwersalnej bieli. Sprawdź pod tym linkiem różne warianty kolorystyczne. W jakich sytuacjach najlepiej sprawdzą się kolorowe manekiny sklepowe? Współcześnie wykorzystywane są one głównie po to, aby podkreślić kolorystykę danej odzieży lub też porę roku, na którą są przeznaczone. Manekiny sklepowe o ciemnej karnacji zdecydowanie częściej widujemy na witrynach latem. Wynika to głównie z faktu, że odzież w odcieniach bieli lub o intensywnych kolorach zdecydowanie lepiej prezentuje się na modelu przypominającym wakacyjną opaleniznę. Wielu osobom kojarzy się to z nadchodzącym ciepłym latem oraz upragnionym odpoczynkiem.

(Materiał Partnera)
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone