Zamknij

Znajdź najlepsze miejsce na biuro

12:08, 16.04.2019 | artykuł sponsorowany

Rozwijająca się firma ma spore wymagania, ponieważ wraz z ilością pracowników powinniśmy pomyśleć nad zwiększeniem metrażu biura. Czynnikiem podnoszącym prestiż jest również klasa posiadanego lokalu i jego położenie. Celując w miejscowy biznes, szukajmy tam, gdzie odwiedzi nas więcej klientów. W budynek nie musimy inwestować, dobrym rozwiązaniem są biura do wynajęcia: Wrocław Fabryczna, jako była największa dzielnica administracyjna, jest jedną z najbardziej charakterystycznych części dużego miasta.

Prestiż otoczenia – luksusowe biura we Wrocławiu

Tworząc wizerunek firmy dbajmy nie tylko o reklamę w mediach, jeszcze ważniejszy jest odpowiedni kontakt z klientami i zadbanie o to, żeby mogli nas z łatwością odwiedzić osobiście. W przypadku spotkań, o wiele lepsze wrażenie sprawimy, jeśli siedziba będzie prezentowała się luksusowo. Ponadto ceny pomieszczeń w klasie A są coraz bardziej kuszące. Przy odrobinie wysiłku znajdziemy dla siebie idealne biuro do wynajęcia – Wrocław Legnicka to adres, na który warto zwrócić uwagę, niegdyś przebiegał tamtędy trakt łączący Wrocław z Berlinem.

Po czym poznać dobre biuro?

Dobre biura wrocławskie poznamy nie tylko po nowoczesnym wyglądzie. Liczy się także ich wyposażenie i możliwość dopasowania wnętrza do potrzeb firmy. W przypadku dużego zespołu możemy dowolnie zmienić ustawienie boksów, korzystać z wyciszanych sal konferencyjnych, pomieszczeń wypoczynkowych, kuchni czy jadalni. W gorące dni atmosferę poprawi klimatyzacja, a komunikację pomiędzy działami zapewni szybka winda i system kontroli. Luksusowe budynki to nie tylko Wrocław – biura do wynajęcia tej klasy znajdziemy też w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i innych większych miastach.

Biuro wirtualne – kiedy się opłaca?

Bywają sytuacje, kiedy praca w głównej mierze jest zdalna lub polega na przemieszczaniu się pomiędzy różnymi placówkami. W takim wypadku możemy pokusić się o wynajęcie biura wirtualnego. Największą korzyścią takiego najmu jest możliwość wybrania dowolnego miasta w Polsce. Na miejscu pracownik może odebrać naszą korespondencje i szybko wysłać skan każdego dokumentu, przekierować telefon i udzielić podstawowych informacji odwiedzającym. Wiele firm trudniących się wirtualnymi biurami udziela sal konferencyjnych, co odciąży nas z obowiązku szukania odpowiedniego miejsca na biznesowe spotkanie.

Biura do wynajęcia – Wrocław, Warszawa czy Kraków?

Gdzie szukać odpowiedniego biura do wynajęcia? Wrocław jest rozwojowym miastem, jednak to Warszawa i Kraków skupiają w sobie największą ilość siedzib. Ponadto stolica przy firmowym adresie sprawia o wiele lepsze wrażenie niż małe miasteczko. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na usytuowanie siedziby w atrakcyjnym miejscu to pamiętajmy, że kwestię adresu może załatwić nam wirtualne biuro, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby większość pracy wykonywać w wynajmowanej przestrzeni coworkingowej, co opłaca się o wiele bardziej przy mniejszej liczbie pracowników.

Centrum miasta czy jego obrzeża?

Wynajęcie biura w centrum wiąże się z o wiele większym prestiżem i łatwiejszym kontaktem z klientami. Jeśli jednak nasza praca opiera się głównie na usługach świadczonych online, to więcej korzyści przyniesie obrzeże miasta. Nie tylko będziemy mieć większe szanse na zielone otoczenie, co obniża poziom stresu, ale też unikniemy długiego czasu dojazdy do pracy. Ponadto w wielu miastach na obrzeżach budowane są całe kompleksy biurowców i osiedli mieszkaniowych, co znacznie podnosi poziom życia ludzi, którzy przemieszczają się jedynie pomiędzy osiedlem a biurami.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone