Zamknij

Sieć Hurtowni Budowlanych PW. Mat-Bud

00:00, 29.07.2019 | artykuł sponsorowany

PW. Mat-Bud Sp. z o. o. Sp.k. istnieje od 1998 r. jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. Specjalizuje się w produkcji betonu i prefabrykacji, sprzedaży  hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych i kruszyw z własnej kopalni.  Realizuje usługi dostosowując swoją ofertę do rosnących oczekiwań klientów. Oferuje materiały budowlane dobrej jakości w przystępnych cenach na kieszeń każdego klienta, zaczynając od klientów indywidualnych po największe inwestycje. Oferta produktowa pozwala wykonywać zadania i inwestycje na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza, aż po zagospodarowanie terenu.

Firma realizuje sprzedaż przez sieć oddziałów handlowych ulokowanych w Gdyni, Gdańsku-Kowale, Starym Toruniu, Złejwsi Małej, Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku oraz Łodzi. Natomiast betoniarnie w Złejwsi Małej oraz Bydgoszczy, żwirownia w Pędzewie obsługują województwo kujawsko-pomorskie. Dysponuje niezbędnym transportem (min. HDS), dlatego gwarantuje sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów na plac budowy.

PW. Mat-Bud Świerkocin to największa hurtownia materiałów budowlanych w Grudziądzu. Powstała z myślą o rozwijającym się rynku domów jednorodzinnych oraz inwestycji budowlanych w tych okolicach.

PW. Mat-Bud przyczyniło się do zbudowania setek budynków, zarówno prywatnych domów, jak i obiektów wielorodzinnych czy inwestycyjnych. Wciąż rozbudowuje swoją ofertę, gdyż zależy nam, aby każdy klient znalazł wszystko, czego potrzebuje.

Hurtownię materiałów budowlanych Mat-Bud tworzy sztab wykwalifikowanych pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz szerokiej wiedzy dostarczają klientom kompleks fachowych usług najwyższej jakości. Mat-Bud stawia na doradztwo – stąd szereg inwestycji w różnorodne szkolenia pracowników, aby mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów oraz zaproponować najlepszy zestaw usług w zależności od oczekiwań. Dzięki indywidualnemu podejściu, składy budowlane Mat-Bud od lat cieszą się wysokim zaufaniem wśród kontrahentów, którzy często decydują się na dalszą współpracę. Skład budowlany w Grudziądzu to hurtownia materiałów budowlanych od fundamentów aż po dach. Hurtownia budowlana w Grudziądzu zaopatrzona jest w dwa mieszalniki farb oraz tynków firmy ALPOL oraz KREISEL. Oznacza to, iż klienci mogą wybierać spośród setek kolorów farb przeznaczonych do malowania zarówno wnętrz, jak i elewacji, takich jak produkty mineralne, akrylowe, silikonowe, czy popularne tynki mozaikowe, tzw. mozatynki.

Hurtownia Mat-Bud chętnie nawiązuje współpracę z zarówno klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami. Gwarantuje indywidualne traktowanie każdego z kontrahentów, świadcząc usługi na niezmiennie wysokim poziomie. PW. Mat-Bud to doskonały wybór ze względu na rzetelność, profesjonalizm, terminowość oraz dbałość o szczegóły – ustalone z klientem już na początku współpracy.

Stawia na fachowe doradztwo, dlatego inwestuje w szkolenie pracowników w kwestii nowych produktów i technologii budowlanych.

W stałej sprzedaży posiada m.in. materiały ścienne, materiały wykończeniowe, materiały termoizolacyjne i izolacyjne, artykuły instalacyjne, akcesoria do pomp ciepła i systemów solarnych, systemy sufitowe, profesjonalne narzędzia budowlane, w tym elektronarzędzia i rusztowania, kompletne więźby dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcicę, podbitki, materiały do zagospodarowania terenu, jak kostki betonowe i ogrodzenie, a także przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba betonowe. Oferuje również materiały sypkie i najwyższej jakości beton oraz prefabrykanty betonowe z własnej betoniarni.

Dysponuje własnym transportem HDS, dlatego gwarantuje szybką dostawę zamówionych produktów na plac budowy.

Oferuje materiały budowlane na kieszeń każdego Klienta, zarówno detalicznego, jak i inwestycyjnego. Dba także o to, aby produkty, które poleca odbiorcom, zawsze prezentowały wysoką jakość, zarówno pod względem wykonania, jak i estetyki.

Produkty czołowych producentów budowlanych, których marki są synonimem wiarygodności i jakości.

Dzięki wysokiej dynamice rozwoju, prospołecznej i propaństwowej polityce wspólników i załogi PW. Mat-Bud zyskało uznanie w środowisku zdobywając wiele prestiżowych wyróżnień m.in. II Miejsce w Konkursie Złota Setka Pomorza i Kujaw wśród Najlepszych Średnich Firm pod względem wyników finansowych, Złoty Certyfikat Rzetelności Płatniczej, Złoty Orzeł Hurtownictwa 2018, tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”, Rekomendacja Business Centre Club. Rzetelna, wiarygodna , przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.

Zapraszamy do kontaktu:

Świerkocin 38 C
86-302 Grudziądz

tel: 691-244-004

www.matbud-torun.pl/

MatBudMaterialyBudowlane

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone