Zamknij
REKLAMA

Wynajem busa – czy to się opłaca?

11:54, 14.12.2019 | J.R
Skomentuj

Wybierasz się na narty ze znajomymi i jedziecie w trzy samochody? Może warto zastanowić się jak pojechać wspólnie jednym samochodem i zaoszczędzić sporo na paliwie.

Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie busa. Pojazdy tego typu są poręczne w prowadzeniu i parkowaniu, zapewniają możliwość przewozu większej ilości pasażerów w porównaniu z samochodami osobowymi, a ponadto umożliwiają optymalizację kosztów dłuższej podróży. Warto również zwrócić uwagę na ubezpieczenie, które najczęściej jest w pakiecie, a jadąc za granicę płacisz za autostradę tylko za jeden pojazd.

Bus to potoczna nazwa niewielkich rozmiarów pojazd, które służy do grupowego przewozu osób. Najczęściej spotykane modele mogą pomieścić jednocześnie 8-9 osób, a do ich prowadzenia nie jest wymagana specjalna kategoria prawa jazdy, wystarczy kategoria B. Ich specyficzne gabaryty pozwalają na sprawniejsze poruszanie się w trudnym terenie (np. po krętych, górskich drogach czy w małych miejscowościach o wąskich ulicach).

Jeżeli więc masz w planach poruszanie się tego rodzaju szlakami w towarzystwie kilku osób, to wynajęcie busa jest dobrym pomysłem. Zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy w porównaniu do poruszania się kilkoma samochodami osobowymi. Dodatkowo wszystkich będziesz mieć w zasięgu wzroku – doskonała zabawa gwarantowana. Busa możesz wynająć również z dodatkowym bagażnikiem, więc nie musisz go specjalnie kupować do swojego samochodu, którego użyjesz raz w roku.

Ile kosztuje wynajęcie busa? Sprawdź ofertę na stronie podrozebusem.eu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

Aga81- babsiki wyjazAga81- babsiki wyjaz

3 0

We wrześniu byliśmy busem w północnych Włoszech . Jazda wygodna i komfortowa w trakcie 6 dni przejechaliśmy 3500 km .Około 30 godzin wspólnych rozmów , śmiechów scementowało naszą przyjaźń .Jeśli chodzi o koszty to za wynajem płaciliśmy 1450 zł , paliwo 1400 , autostrady i parkingi 600 zł .
POLECAM taką formę podróży ;) 13:37, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomekTomek

3 0

Braliśmy na 4 dni , wyjazd w Bieszczady .Fajna sprawa , bardzo dużo miejsca na bagaże , spalanie jak osobówka niespełna 8 L . 13:49, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jarojaro

2 0

Braliśmy u nich ośmioosobową Toyotę Pro Ice na podróż do Słowenii. Auto wygodne, komfortowe i do tego ekonomiczne. Potwierdzam spalanie na poziomie 7 l/100 km. Bardzo dobry kontakt ,obsługa miła i rzeczowa. Polecam wszystkim. 16:19, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone