Zamknij
REKLAMA

Co na prezent na 50 urodziny? - parę ciekawych pomysłów

14:09, 24.02.2020 | J.R
Skomentuj

Wybierasz się na 50 urodziny i zastanawiasz się co kupić w prezencie? Sprawdź nasze propozycje... i baw się świetnie!

Dobry alkohol

50 urodziny to w zdecydowanej większości przypadków impreza wręcz ociekająca alkoholem - na pewno Twój prezent się nie zmarnuje! Z okazji krągłej rocznicy narodzin warto kupić lepszej jakości (a więc i nieco droższy!) trunek. Wszystko oczywiście zależy od gustu osoby obdarowywanej, ale standardowo dla pań polecamy wino, a dla panów whisky.

Alkoholu nie wypada kupować, jeśli wiemy, że solenizant lub solenizantka za nim nie przepadają, nie sprawdzi się także jako prezent dla osoby chorej przewlekle. Jeśli nie masz takich informacji na temat obdarowywanego... lepiej wybrać inny prezent niż popełnić faux pas. 

Koszulka z nadrukiem

Kolejna propozycja to koszulka z nadrukiem - jednak nie byle jakim! Nie chodzi o sieciówkowy t-shirt z logo firmy na klatce piersiowej! My proponujemy oryginalne, fajne koszulki, czyli doskonały pomysł na prezent!

W zależności od tego, jak dobrze znasz solenizanta lub solenizantkę, możesz wybrać mniej lub bardziej pasujący napis. Do wyboru masz uniwersalne, lecz zabawnie nawiązujące do wieku (np. "50 lat - limitowana edycja"), a także te bardziej humorystyczne (np. "50 lat pracowałem na ten wygląd" wraz ze strzałką na osobę noszącą koszulkę). Te i inne koszulki znajdziesz na koszulkowy.pl!

Koszulki z nadrukiem sprawdzają się jako podarunki nie tylko dlatego, że są zabawne, lecz przede wszystkim dlatego, że są uniwersalne - można je sprezentować zarówno bardzo bliskiej osobie, jak i szefowi czy nowemu koledze z pracy. Nawet jeśli nie znasz za dobrze solenizanta, to prezent w postaci koszulki na pewno nie będzie gafą!

Własnoręcznie wykonany plakat (mydełko, kubek...)

Jeśli jesteś człowiekiem wielu talentów, możesz wykorzystać to, tworząc oryginalny i jedyny w swoim rodzaju prezent. Niezależnie od tego, co potrafisz wykonać, taki podarunek zawsze cieszy i wiadomym jest, że tworzony jest z serca!

Minusem samodzielnie wykonanego prezentu jest potrzeba zainwestowania nie tylko środków na potrzebne materiały, ale także i czasu. No i jeżeli nie znamy się za dobrze z solenizantem, może on nie zrozumieć intencji - warto wówczas dodać przynajmniej karteczkę z wyjaśnieniem, dlaczego otrzymał np. gliniany kubek.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone