Zamknij
REKLAMA

Czy warto korzystać z pomocy przy planowaniu przeprowadzki?

21:26, 19.03.2020 | J.R
Skomentuj

Jeżeli wydaje ci się, że przeprowadzka to proste zadanie, z którym w kilka godzin poradzisz sobie bez żadnej pomocy, to prawdopodobnie nigdy nie musiałeś się przeprowadzać.

  1. Czy pomoc przy przeprowadzce ma sens?
  2. Ile kosztuje usługa przeprowadzki?

W praktyce niestety wygląda to inaczej, dlatego wiele osób oraz instytucji powierza to zadanie doświadczonej firmie, która oferuje wysoką jakość usług. Dzięki temu można skupić się na innych sprawach, a przeprowadzkę wykonają specjaliści z wieloletnim stażem.

Czy pomoc przy przeprowadzce ma sens?

Pomijając osoby, które mogą cały dobytek spakować do jednego pudła i dysponują autem niezbędnym do jego przewiezienia, korzystanie z pomocy przy przeprowadzkach jest jak najbardziej wskazane. Często wiele osób nie zadaje nawet sobie sprawy z tego, ile rzeczy posiadają w mieszkaniu. Dopiero podczas pakowania okazuje się, że same książki zajmują kilka, a nawet kilkanaście pudeł, a do tego dochodzą inne przedmioty. Nie można również zapominać o meblach, instrumentach muzycznych lub dziełach sztuki, które wymagają specjalnego zabezpieczenia na czas transportu.

Zdaniem osób zlecających przeprowadzki doświadczonej firmie warto to zrobić, nawet jeżeli nie ma się wielu rzeczy, gdyż nie trzeba wówczas angażować w to własnego czasu, a koszt usługi jest na niskim poziomie. W przypadku firm sprawa jest jeszcze bardziej oczywista, gdyż pracownicy oddelegowani do pakowania firmowego sprzętu z reguły niechętnie podejmują się takich zadań. Powierzając to specjalistom, nie będziesz się musiał martwić, że podczas transportu coś ulegnie uszkodzeniu, co wygenerowałoby niepotrzebne straty.

Ile kosztuje usługa przeprowadzki?

Koszty przeprowadzki Piastów możesz poznać dzięki niezobowiązującej wycenie. Formularz dostępny jest na stronie firmy świadczącej takie usługi. Aby z niego skorzystać, musisz jedynie podać dane kontaktowe, wypełnić szczegóły związane ze zleceniem (pamiętaj, że im dokładniejszych udzielisz, tym szybciej otrzymasz informację zwrotną) oraz wskazać miejsce przeprowadzki. Na dodatkowe pytania odpowie przedstawiciel firmy, z którym możesz skontaktować się telefonicznie. Jeżeli nie jesteś przekonany, czy warto zlecać przeprowadzkę, sprawdź, ile będzie kosztowała w twoim przypadku oraz zobacz realizacje, które firma ma na swoim koncie. Zdecydowana większość klientów, którzy mieli okazję skorzystać z tych usług, przyznaje, że gdyby nie fachowe wsparcie doświadczonych specjalistów, to całość zajęłaby im dużo więcej czasu, a w wielu przypadkach naraziła na dodatkowe koszty.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA