Zamknij
REKLAMA

Rodzinny wyjazd kamperem. Bezpieczne wakacje 2020

10:20, 30.03.2020 | J.R
Skomentuj

Czas spędzony w domu to dobra okazją, by pomyśleć o spokojnych, ciekawych i pełnych wspomnień wakacjach 2020. Obecna sytuacja związana z epidemią skłania do przemyśleń, jak w wygodny i komfortowy sposób zapewnić bezpieczną podróż i wakacje dla całej rodziny.

Dobrym rozwiązaniem jest rodzinny wyjazd kamperem wyposażonym w niezbędny sprzęt dającym pełną funkcjonalność mobilnego hotelu, w którym znajdziemy wszystkie strefy użytkowe – salon, kuchnia, łazienka, sypialnia.

Pamiętaj, dom jest tam gdzie razem z najbliższymi jesteś bezpieczny. Jak wiadomo każdy z nas chciałby podróżować w sposób niezależny , wiec wybór kampera jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest to jedna z najbezpieczniejszych form turystyki.

Gdzie szukać kamperów?

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest skorzystanie z oferty firmy Ebacamp, która zajmuje się budowaniem kamperów i kontenerów wyprawowych. Kampery wykonane przez Ebacamp przemierzają całą Polskę oraz świat, a z oferty skorzystali już Klienci z całej  Europy. Poprzez montaż najlepszej jakości materiałów oraz sprzętu elektrycznego pojazdy cieszą się ogromną popularnością. Kampery zapewniają poczucie samowystarczalności dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Zabudowy są wykonane według indywidualnych projektów Klientów, tak aby były uniwersalne o każdej porze roku. Jakość wykonania poparta jest Europejską Homologacją oraz Certyfikatem Zarządzania Jakością. 

Wybór auta z opcją 4x4 zapewnia niezawodne podróże w niedostępne miejsca.

Marzysz o wygodnej, komfortowej i bezpiecznej podróży dla całej rodziny? Sprawdź ofertę firmy Ebacamp.

Pozyczka na dowód - sprawdź ofertę

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA