Zamknij
REKLAMA

Najpopularniejsze obrączki ślubne w 2020 roku

07:19, 28.04.2020 | J.R
Skomentuj

Wybór obrączek to dla wielu par nie lada wyzwanie! W sklepach jubilerskich stale pojawiają się jakieś nowości, które z pewnością nie ułatwiają zadania. Białe złoto, dwukolorowe obrączki wykonane z białego i żółtego złota, a może klasyka w formie żółtego złota? Zapewne te i wiele innych pytań zadają sobie przyszłe pary młode. Z tego powodu oraz z uwagi na sezon ślubny, który niedługo rozpocznie się w najlepsze, opisaliśmy 3 najnowsze trendy związane z wyborem obrączek ślubnych.

Trend 1: Dwukolorowe obrączki ślubne 

Dwukolorowe obrączki to trend, który sklepy jubilerskie zauważyły jeszcze pod koniec sezonu w 2019 roku. Jest to z pewnością propozycja dla par, które lubią pozwolić sobie na większą swobodę i zamiast klasycznych rozwiązań, wybierają nowoczesny design. Świetnie wygląda połączenie białego złota z żółtym. 

Trend 2: Obrączki ślubne z brylantami

Ten rodzaj obrączek to prawdziwy hit tego sezonu! Uwielbiają je szczególnie kobiety, które lubią odważną i wyróżniającą się biżuterię. W przypadku tego rodzaju możemy również pozwolić sobie na pełną dowolność. Do wyboru mamy obrączki z małym efektowny brylancikiem lub paskiem brylantów, który przechodzi przez środek biżuterii. Stanowią doskonałe zestawienie, jeżeli noszone są np. obok pierścionka zaręczynowego. 

Trend 3: Obrączki ślubne z żółtego złota 

W większości przypadków, jeżeli tylko pomyślimy o obrączce lub sprawdzimy pierwsze wyszukanie grafiki, wówczas widzimy większość tej biżuterii w kolorze żółtego złota. Ten klasyczny wybór sprawia, że zyskujemy ponadczasowe rozwiązanie, które zawsze będzie wpisywało się w panujące trendy. Ponadczasowa elegancja i ciepło tego odcienia sprawiają, że podobają się one zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W wersji dla panów można sięgnąć po wyrafinowaną prostotę, natomiast w przypadku pań, świetnie wygląda symetryczny dodatek w postaci opisanych wcześniej brylantów, lub delikatny wzór. 

Sprawdź: Najpopularniejsze modele obrączek w 2020 roku

O czym jeszcze warto pamiętać przy wyborze obrączek? 

Chociaż w przypadku biżuterii w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy na jej wygląd, to nie należy zapominać o innych kwestiach, które są równie istotne. Najważniejszą cechą każdych obrączek powinna być wytrzymałość. Ogromny wpływ na ich długość użytkowania i odporność ma przede wszystkim materiał oraz sposób produkcji.

Z tego powodu warto wybierać obrączki ślubne tworzone metodą bezszwową. Co w praktyce oznacza, że nie posiadają one żadnych łączeń na obwodzie, dzięki czemu wyróżnia je piękna forma pierścienia.

Wszelkie obrączki, które są np. lutowane, podczas codziennego noszenia, szybko zaczynają się ścierać i pękają w miejscu szwu. Natomiast te, które powstały za pomocą techniki bezszwowej są o wiele bardziej wytrzymałe, przez co nie ulegają pęknięciom, nawet po kilkunastu latach noszenia. 

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okazały się pomocne i pomogą Wam wybrać nowoczesne i wytrzymałe obrączki, które staną się Waszą ulubioną biżuterią. 

Pełną ofertę obrączek ślubnych znajdziesz na stronie Auroria.pl

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA