Zamknij
REKLAMA

ORŁY Fotografii pod lupą

12:32, 12.05.2020 | materiały partnera

Dobry fotograf powinien charakteryzować się szczególnie wrażliwym zmysłem wzroku, bacznie obserwującym rzeczywistość. Tylko w ten sposób będzie wiedział jak wykorzystać zmiany oświetlenia w swojej pracy. Znajomość zasad fizyki przyda się na pewno nie raz, przy zakupie nowych obiektywów czy ustawianiu blend. A co ze zdolnościami analitycznymi? Na pewno będą odpowiednie przy znajdowaniu zalet oraz wad plebiscytu o nazwie ORŁY Fotografii.

Co to są ORŁY Fotografii?

ORŁY Fotografii to darmowe, internetowe zestawienie firm fotograficznych, które co roku wyróżnia najlepszych w swojej branży w skali Polski i każdego miasta. Twórcy plebiscytu (firma Beautiful Company) opracowali algorytm, który wyszukuje oceny (punkty, gwiazdki) przedsiębiorstw z setek tysięcy stron internetowych. Następnie podstawia je do wzoru (który jest po prostu średnią ważoną) i daje wynik od 0 do 10, w zaokrągleniu do pierwszego miejsca po przecinku. Laureatem zostaje ten, kto otrzyma 8 punktów, a zwycięzcą firma z najlepszym wynikiem w danym obrębie geograficznym. Organizatorzy skanują strony internetowe dwa razy w roku – dla plebiscytu ogólnopolskiego oraz dla wersji lokalnej. Dokładne informacje znajdziecie w regulaminie na stronie głównej www.orlyfotografii.pl.

Plusy wzięcia udziału w plebiscycie

  • Dowiesz się jak wypadasz na tle innych fotografów w Polsce lub w Twoim mieście,
  • Darmowa reklama, gdy zostaniesz laureatem,
  • Informacja dla potencjalnych klientów, że Twoja firma dba o jakość usług,
  • Możliwość zrzeszania się z fotografami w całym kraju.
  • Minusy wzięcia udziału w plebiscycie:
  • Nie wiesz kiedy zostanie przeprowadzony, co może powodować skoki ciśnienia,
  • Przestajesz być anonimowym fotografem, o którego istnieniu nie wiedzą klienci,
  • Nie możesz zapłacić, by wygrać konkurs,
  • Nie weźmiesz udziału w wielkiej gali rozdania nagród, ponieważ wszystko odbywa się w Internecie.

Wróćmy jednak do poważnego tonu. Zasady plebiscytu są ogólnodostępne, jasne i przejrzyste. Możemy wertować regulamin we wszystkie strony i nie znajdziemy tam braków. Jedyna płatność, której dokonujemy to moment zakupu materiałów marketingowej dla laureatów. Co sprawia, że jeśli w danym roku nie zostaniemy laureatami nie tracimy absolutnie nic. Będziemy za to bogatsi o wiedzę – powinniśmy podnieść jakość naszych usług lub zachęcić klientów do wyrażania opinii w Internecie o naszym zakładzie fotograficznym w Łodzi.

Plebiscyty ORŁÓW odbywają się w Polsce od dwóch lat. Dla każdej z 58 branży firma Beautiful Company prowadzi oddzielną witrynę www oraz fanpage Facebook. Znajdziemy tam takie gałęzie jak: motoryzacja, kosmetyka czy nawet krawiectwo. Plebiscyt odbywa się również m.in. w Grecji czy we Włoszech. Wszystko to daje podstawy, by sądzić, że konkurs jest przeprowadzany rzetelnie i zgodnie z wszelkimi prawami.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA