Zamknij
REKLAMA

W szybkim tempie stanęliśmy na wysokości zadania

09:36, 19.05.2020 | J.R
Skomentuj

Szkoła dla dorosłych Żak oferuje zdalne nauczanie. Dzięki temu można kształcić się w liceum ogólnokształcącym lub na kierunkach policealnych bez konieczności wychodzenia z domu. Oferta kursów oraz szkoleń została wzbogacona o różnorodne specjalizacje, na których już dziś można zgłębiać wartościową wiedzę.

Ogłoszenie epidemii Koronavirusa w Polsce wymusiło na firmach dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Szkoła Żak w szybkim tempie wdrożyła procedury umożliwiające naukę bez konieczności wychodzenia z domu. Zaplanowane w harmonogramie wiosennym zjazdy przeprowadzono w trybie online na specjalnej platformie, umożliwiającej pracę w grupie.

Mimo, iż świat wirtualny nie jest nam obcy, to wprowadzenie procedur nauczania zdalnego wymagało ogromu pracy i zaangażowania wielu osób. To nowe procesy, które trzeba było wdrożyć w bardzo szybkim tempie. Proszę mi wierzyć, nie jest to łatwe do zrobienia z dnia na dzień. Nie mieliśmy jednak wyjścia. Zależało nam, aby nasi Słuchacze mogli bez przeszkód się uczyć. Ludzie patrzą z obawą na sytuację w zakładach pracy, dlatego warto zdobywać nowe kwalifikacje, aby być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy – mówi Ryszard Bartosiak, dyrektor Szkoły Żak w Grudziądzu. - Chciałbym bardzo podziękować nauczycielom, którzy profesjonalnie podeszli do nowego wyzwania jakim jest nauczanie zdalne, bo wiem, że nie było to dla nich łatwe zadanie. Dziękuję także naszym Słuchaczom, za wyrozumiałość i wspieranie w tym trudnym czasie. Wierzę, że niedługo się spotkamy na sali dydaktycznej i będziemy mogli miło wspominać nauczanie online. Teraz zostańcie bezpiecznie w domu i korzystajcie z możliwości  edukacyjnych, jakie daje nam Internet. Nasi pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby wspierać Państwa w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

„Dziękuję, że jesteście !!!”

Pomimo trudnej sytuacji w kraju, w Szkole Żak z bez przeszkód wystartowała także rekrutacja letnia. Każdy, kto potrzebuje zdobyć nowe kwalifikacje może już dziś zapisać się online. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i wskazać kierunek. A jest w czym wybierać. Szkoła Żak daje wiele możliwości kształcenia, zaczynając od liceum ogólnokształcącego, przez ciekawe kierunki policealne oraz jednoroczne, a na kursach kończąc.

Obecnie, do najpopularniejszych specjalizacji można zaliczyć: BHP, administrację czy opiekuna medycznego. W dwa semestry do zdobycia są kwalifikacje takie jak: dekorator wnętrz, grafika komputerowa, transport i logistyka, rachunkowość i finanse, konsultant ds. dietetyki czy rejestratorka medyczna.

Dział kursów, ma do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz szkoleń. Nauczanie zdalne otworzyło drzwi na wiele specjalizacji, na które już dziś można się zapisać i kształcić. Nie trzeba czekać z nauką do września. Na bieżąco odbywają się starty zajęć online, np.: przygotowujących do matury, animatora gier i zabaw, automasażu, terapii zajęciowej, Excel dla początkujących czy kadry, płace, ZUS.

Muszę przyznać, że początkowo obawiałem się nauczania zdalnego. Lęk jednak minął po pierwszych zajęciach. Szczerze mówiąc, to nawet fajnie, że mogę uczyć się bez potrzeby wychodzenia z domu. Oczywiście, brakuje mi spotkań na żywo, ale w obecnej sytuacji taka forma nauki bardzo mi odpowiada – mówi Tomasz Rybacki, słuchacz Szkoły Żak w Grudziądzu.

Dołącz do nas!

Szkoła Żak już od ponad 20 lat kształci osoby dorosłe. Grudziądzki oddział jest na rynku ponad 5 lat i co roku uruchamia kolejne specjalizacje, aby sprostać oczekiwaniom swoich Słuchaczy.

Pełna oferta dostępna jest na stronie https://grudziadz.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna .

Zapisywać można się online, za pośrednictwem strony: https://grudziadz.zak.edu.pl/zapisz-sie-online . W razie pytań warto skontaktować się z Sekretariatem Szkoły Żak w Grudziądzu (ul. Długa 22), pod numerem tel: 663773491

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA