Zamknij
REKLAMA

Jedna Akademia, tak wiele kierunków

16:22, 07.06.2020 | J.R

Tegoroczni maturzyści z Grudziądza i okolic, mimo że otrzymają świadectwa dojrzałości dopiero w sierpniu, już teraz mogą pomyśleć o dalszym kształceniu. Wybierając studia, powinni się kierować możliwościami rozwoju umiejętności praktycznych oferowanymi przez uczelnię, ponieważ na to zwracają uwagę przyszli pracodawcy. Co ważne, w poszukiwaniu takich studiów, wcale nie muszą opuszczać swojego rodzinnego miasta, gdyż taka uczelnia, kształcąca w modelu praktycznym i on-line oferuje dostęp do narzędzi edukacyjnych w Grudziądzu.

Ośrodek Regionalny w Grudziądzu Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi otwiera absolwentom okolicznych szkół średnich dostęp do 20 kierunków studiów realizowanych na jednej z największych i najstarszych Uczelni niepublicznych w Polsce. Zajęcia w formule on-line, umożliwiającej komfortowe połączenie nauki z aktywnością zawodową lub realizowaniem pasji. W biurze Ośrodka Regionalnego w Grudziądzu można korzystać z dostępu do platformy i uzyskać pełne wsparcie w jej obsłudze.

Wygodne studiowanie

Kształceniem na odległość zajmuje się Polski Uniwersytet Wirtualny, działający w ramach AHE nieprzerwanie od 18 lat, który jest prekursorem e-learningu akademickiego nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. To idealny wybór dla wszystkich osób, chcących od studiów czegoś więcej, jak również ceniących sobie wygodę studiowania. Studia on-line na PUW umożliwiają studentom realizowanie większości zajęć na nowoczesnej, działającej całą dobę Platformie Zdalnego Nauczania. Znajdują się na niej wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne w postaci prezentacji, skryptów, quizów, nagrań. Poza tym bezpośrednio przez platformę organizowane są również webinary. Dzięki takiemu rozwiązaniu studenci mogą uczyć się o dowolnej porze i w każdym miejscu. Wystarczy, że mają do dyspozycji urządzenia typu laptop czy smartfon z dostępem do Internetu. Większość zadań i projektów również realizują zdalnie, jednak z zachowaniem wyznaczonych przez wykładowców terminów. Studenci on-line uczestniczą również w zajęciach w formie warsztatów, które odbywają się w siedzibie AHE w Łodzi, gdzie znajduje się całe zaplecze dydaktyczne Akademii. Zjazdy mają miejsce dwa lub trzy razy w ciągu semestru, zależnie od wybranego kierunku i pomagają rozwijać umiejętności praktyczne. Uczelnia chętnie nagradza swoich studentów, oferując niezwykle atrakcyjny system stypendialny, umożliwiający zdobycie nawet do 1900 zł miesięcznie. Wszyscy kandydaci mogą też liczyć na rabaty na czesne na start.

Więcej niż nauka

Nauczanie w Akademii wykracza poza standardy programowe, a studenci zdobywają nie tylko wiedzę, lecz rozwijają również umiejętności komunikacyjne czy realizują własne kreatywne projekty. Wszyscy kandydaci na studia mogą aplikować do AHE, korzystając z prostego formularza on-line, w którym wszelkie niezbędne dokumenty dołączają w formie cyfrowej, wprost sprzed ekranu komputera. Osoby preferujące tradycyjną formę rekrutacji, chcące jeszcze skonsultować wybór kierunku z ekspertem, mogą odwiedzić Ośrodek Regionalny AHE w Grudziądzu przy ulicy Sobieskiego 12. Oczywiście wizyta odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji: www.ahe.lodz.pl/grudziadz

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA