Zamknij
REKLAMA

Śmieszny prezent na 18, który zaskoczy Solenizanta!

12:02, 17.06.2020 | J.R
Skomentuj

Nie musisz kupować mu kolejnej książki czy gry na konsolę. Wybierz prezent, którego na pewno się nie spodziewa! Oto kilka najlepszych pomysłów.

Prezent dla fanów motoryzacji

*Jazda Off Road lub Monster Truck

To zdecydowanie prezent, który pokocha każdy osiemnastolatek. Przejażdżka gigantycznym samochodem na torze z przeszkodami albo pokonywanie naturalnych przeszkód podczas off roadu w plenerze,
to marzenie każdego nastolatka, który lubi mocne wrażenia. Oczywiście wszystko odbywa się po odpowiednim przeszkoleniu i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Podobne emocję zapewnia też jazda motocrossem, quadem albo bolidem.

*Wynajem luksusowego auta

Który osiemnastolatek nie marzy o Ferrari czy Lamborghini? Teraz może je mieć przynajmniej na kilka godzin. Możesz wykupić my bon na przejażdżkę Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 czy McLarenem 650s. Niektóre przejażdżki są wykonywane na profesjonalnych torach wyścigowych, inne na mieście. Zastanów się więc, czy Twój osiemnastolatek chciałby poczuć się przez chwilę jak rajdowiec czy właściciel superluksusowego auta, którym codziennie jeździ po mieście.

*Specjalny kurs jazdy

Zamiast jednorazowej jazdy możesz wykupić też cały kurs, w trakcie którego osiemnastolatek zdobędzie zupełnie nowe umiejętności. Możesz zapisać go na kurs driftingu czy off road. Będzie wtedy nie tylko pasażerem, ale aktywnym uczestnikiem jazdy. Jeśli ma być naprawdę śmiesznie możesz zafundować mu też „kurs” operatora koparko - ładowarki czy jazdy traktorem. Sprawisz mu tym prawdziwą niespodziankę, bo takiego prezentu na pewno się nie spodziewa!

Pozwolenie na alkohol

Osiemnastka to ten moment, kiedy nastolatek w końcu może oficjalnie pić alkohol. Dlatego możesz też pomóc mu lepiej go poznać, w bezpiecznych okolicznościach. Jedną z nich jest na przykład degustacja piwa lub whisky, na które możesz podarować mu voucher. Na takiej degustacji nauczy się, jak rozróżniać różne rodzaje piwa, biorąc pod uwagę ich zapach, smak, goryczkę czy nasycenie. Na degustacji whisky dowie się wszystkiego o jej produkcji, procesie leżakowania oraz, jak rozróżnić jej niezwykłe i oryginalne smaki w oparciu o składniki, jakich użyto przy jej produkcji. Podarowując ten nietypowy prezent na osiemnastkę nauczysz też nastolatka, że w przypadku alkoholu głównie chodzi o jego smakowanie i degustowanie małymi porcjami oraz z umiarem. Więcej pomysłów na śmieszne, nietypowe i oryginalne prezenty dla nastolatka znajdziesz w materiale "O czym marzy osiemnastolatek? - prezent na 18 urodziny".

Wodne rewolucje

Wodne sporty, z których można skorzystać w samym środku polskiego słonecznego lata, to idealny prezent na osiemnastkę. Zafunduj solenizantowi sesję wakeboardingu czy bon na kurs nurkowania, który przygotuje go do zanurzania się w głębinach najbardziej egzotycznych raf koralowych świata. Świetnym pomysłem jest też flyboard, który z pewnością zapewni solidną dawkę adrenaliny nawet osobom uodpornionym na szalone sporty i akrobacje. Idealny prezent na 18, również związany z wodą, to też lekcja kitesurfingu czy po prostu przejażdżka klasyczną łodzią motorową w ciepły i słoneczny dzień. Taki zabawny, nietypowy prezent na pewno sprawi, że osiemnastka stanie się dla solenizanta niezapomniana.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

JaJa

0 0

Prezenty nie tylko na 18 15:59, 17.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz