Zamknij
REKLAMA

Mop z wyciskaczem i mycie podłóg stanie się przyjemnością. Sprawdź, dlaczego warto go wybrać!

13:49, 01.09.2020 | J.R
Skomentuj

Wydaje się, że postęp techniki omija niektóre dziedziny życia. Sprzątanie nadal jest jedną z najmniej lubianych czynności. Mycie podłóg zajmuje czas i jest powodem bólów kręgosłupa. Czy jest łatwiejsze rozwiązanie? Okazuje się, że tak. Teraz szybciej, z mniejszym wysiłkiem i większym uśmiechem umyjesz każdą podłogę. Pomoże w tym mop z wyciskaczem.

Zrezygnuj z klasycznych mopów, postaw na przyszłość

Czy mycie podłóg może być innowacyjne? Tak i doskonałym przykładem na postęp w tej dziedzinie jest mop z wyciskaczem. Doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą poświęcić niewiele czasu na umycie podłogi i jednocześnie uzyskać spektakularne efekty. Teraz odświeżanie paneli w salonie lub kafelek w kuchni, albo łazience jest czymś przyjemnym. Zrezygnuj z klasycznych wiader pełnych wody, z których mop rozchlapuje ją wokoło. Zapomnij o ręcznym wyciskaniu włókien, schylaniu się i podnoszeniu oraz plamach na podłodze. To wszystko jest przeszłością, ponieważ na rynku pojawił się mop z wyciskaczem New Flat Mop

Mop z wyciskaczem pomoże zadbać o środowisko i Twój kręgosłup

Sprzątanie jest wyczerpującym zajęciem. Ilość ruchów, jaką trzeba wykonać, żeby mieszkanie lśniło, jest ogromna. Dźwiganie ciężkich wiader z wodą bez męskiego wsparcia jest mało praktyczne. Do tego długie i nieporęczne mopy ze skomplikowanym systemem mocowania włókien. Wszystko to straci sens, jeśli zdecydujesz się na zakup mopa z wyciskaczem. Specjalnie zaprojektowane wiadro jest wykonane z lżejszego plastiku. Wyższe i węższe od standardowych wiader pomieści jedynie siedem litrów wody. Tylko tyle wystarczy, żeby na błysk umyć każde mieszkanie lub dom. Wszystko za sprawą super chłonnej mikrofibry oraz specjalnie opracowanemu systemowi wyciskania wody. Dzięki temu mop jest czysty i gotowy do mycia.

Kompaktowe rozmiary ułatwiają przechowywanie mopa z wyciskaczem

Podczas sprzątania utrudnieniem są również wszystkie niezbędne akcesoria do mycia i odkurzania. Każde z nich, zajmuje sporo miejsca. W niewielkim mieszkaniu wszystkie centymetry kwadratowe są na wagę komfortu. Dlatego pojemne, ale wąskie i wysokie wiadro dużo łatwiej schowasz, w porównaniu do niskiego i szerokiego. Także długość kija przymocowanego do mikrofibry bywa problemem. Na szczęście mop z wyciskaczem posiada składany stalowy trzonek. Z łatwością można go rozkręcić i schować na przykład do wiadra. Niewielkie rozmiary całego zestawu sprawiają, że zmieści się on również w szafce pod zlewem. Jakie rozmiary ma wiadro? 22 x 23 x 37 cm. Sprawdź, gdzie jest idealne miejsce dla takiego kompletu w Twoim mieszkaniu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz