Zamknij
REKLAMA

Jak stać się profesjonalnym typerem i zarabiać z bukmacherki na życie?

09:56, 28.11.2020 | J.R
Skomentuj

Nie da się ukryć, że wiele osób bardzo chętnie zostałoby profesjonalnym typerem, jednakże droga ku temu życiu jest pełna porażek, utraty swoich depozytów oraz godzin spędzonych na analizach bukmacherskich. Jak więc stać się profesjonalnym typerem? O tym opowiemy ci już za chwilę!

Wybierz swoją dyscyplinę sportową

Oczywiście wybór dyscypliny na którą chcesz postawić, jest równie ważny, jak wybór bukmachera. Dlatego znalezienie ulubionego sportu jako dyscypliny, na którą będziesz stawiać zakłady jest kluczową kwestią. Upewnij się, że najpierw postawisz na inne sporty, może spodobają Ci się inne rzeczy, ponieważ ograniczenie się do jednej kategorii nie wpłynie bezpośrednio na Twój sposób na wygraną, ale zdecydowanie możesz uczestniczyć w wielu sportach, ponieważ ta metoda może zapobiec takim sytuacjom, jak problem z tym, że na niektóre sporty nie może być zakładów z racji drugiego lockdownu.

Pamiętaj, żeby nie dać się wciągnąć!

Warto wspomnieć, że wiele osób poddaje się uzależnieniu w ten sposób zakładom sportowym. Doświadczony ekspert od typowania nie będzie próbował ponownie grać, a gdy przegra, ale gdy umiejętność zawiedzie, odejdzie od komputera, a po uspokojeniu wróci i przeanalizuje, co poszło nie tak. Następnie zapisał swoje wnioski i wykorzystał je tylko do rozważenia zmiany strategii i poprawienia swoich błędów. Tu też płynnie przechodzimy do tematu analizy bukmacherskiej.

W końcu ten temat wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i wnikliwości, ale w większości przypadków, jeśli wszystko pójdzie dobrze, może przynieść ogromne korzyści. Koniec końców bukmacherzy starają się wyłapywać takich graczy, którzy stają się zbyt dobrzy, dlatego jeśli chodzi o analizę, powinieneś uważać, co typujesz. W końcu ludzie, którzy dokonują dobrej analizy, to zazwyczaj ludzie zatrudnieni przez legalnych bukmacherów. Cóż, jeśli jesteś szczególnie biegły w tym kursie, to jeśli dobrze grasz, nie musisz ryzykować i wydawać pieniędzy, bo zatrudni cię legalny bukmacher. Ale pamiętaj, aby osiągnąć ten poziom, musisz naprawdę być dobry. Nie obstawiaj zbyt wiele zakładów naraz!

Nigdy nie polegaj w całości na typach innych graczy

Nie można zaprzeczyć, że wielu graczy chce mieć pewność, że stawiamy zakłady - jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ każdy błąd popełniony przez buka jest okazją do zarobku. Jeśli nie jesteśmy pewni 100%, możemy nie wygrać pieniędzy, prawda? Tylko w większości przypadków nie możemy zagwarantować, że ten typ odniesie sukces. Dlatego inwestowanie pieniędzy w firmę, która „profesjonalnie” zajmuje się zakładami, jest bardzo złym pomysłem. To oszustwo, bo gdyby tak było, to byłoby lepsze niż zapewnienie takiego rozwiązania, samodzielne granie w karty i wzbogacanie się?  Wystarczy spojrzeć na opinie tych firm na forach gier, by zrozumieć ich „skuteczność”.

Pamiętaj, że marża wzrosła z powodu pandemii

Można powiedzieć, że przez pandemię każda stacjonarna lokalizaja bukmachera musi spełniać normy sanitarne, czyli zachowywać odległość 2 metrów od każdego klienta, nie wspominając o obowiązku wietrzenia i dezynfekcji całego sprzętu i przedmiotów, z którymi klienci mogą się zetknąć. Jeśli chodzi o notowania online, to wystarczy wspomnieć, że nawet niektórzy bukmacherzy muszą na czymś przecież zarobić – a cały świat znowu zwalnia i nie chodzi tu tylko o zakłady sportowe.

Fora bukmacherskie

Zaglądając na fora, możesz dowiedzieć się wiele o zakładach sportowych - jakie gry są oferowane przez legalne firmy bukmacherskie i czego oczekują. Na dobrym forum możesz również szybko nauczyć się typować skutecznie. Polecamy forum bukmacherskie betonline.net.pl, świetna baza wiedzy dla każdego początkującego gracza. Obstawianie niby wydaje się proste, ale z drugiej strony trzeba wydać dużo pieniędzy, aby poprawnie przeanalizować notowania danego bukmachera i dowiedzieć się, jaki będzie następny krok. Bez odpowiedniej wiedzy jest bardzo ciężko.

Pamiętaj że droga do bogactwa jest kręta

Jeśli marzysz o życiu wyłącznie o graniu na zakładach bukmacherskich, to musisz nieco przystopować z tymi marzeniami. Pamiętaj też, że aby nie brać zbyt dużego udziału w zakładach pieniężnych, możesz również ustawić limity, takie jak liczba zakładów lub kwota wydana na jeden zakład w miesiącu. To dobry sposób na ograniczenie swoich możliwych ambicji, ponieważ w przeciwnym razie łatwo można się pomylić - w końcu gra jest zaprojektowana tak, aby to bukmacherzy wygrali - a ty masz tylko wygrywać od czasu do czasu.

Pamiętaj o tym, żeby nie obstawiać za często

Naturalnie obstawianie zbyt często może stać się problemem nie tylko dla twojego normalnego życia, ale także dla twojego portfela. Dlatego też pamiętaj o tym, żeby nigdy nie przesadzać z zakładami bukmacherskimi, ponieważ tak naprawdę być może to pogrążyć cię nie tylko finansowo, ale również zrujnować twoje życie rodzinne, towarzyskie oraz sercowe. Z tego powodu postaraj się, aby zakłady bukmacherskie na początku nigdy nie przenikły do twojego życia codziennego, ponieważ to może tylko sprawić, że twoje życie się pogorszy.

___________________

Władysławowo - dlaczego warto tutaj odpocząć?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz