Zamknij
REKLAMA

Projekt Zdrowie Grudziądz - Metamorfoza. Poznaj historię ludzi, którzy schudli

08:29, 29.01.2021 | J.R
Skomentuj

Bez względu na to, gdzie jesteś nie ma lepszej inspiracji w procesie odchudzania niż historie ludzi, którzy schudli.

Ludzie chcą schudnąć z wielu różnych powodów. Niektórzy chcą poczuć się lepiej ze swoim wyglądem i wzmocnić swoją samoocenę, podczas gdy inni starają się przestać używać jedzenia jako mechanizmu radzenia sobie w zmaganiach emocjonalnych.

Bez względu na powody, dla których chcesz, zrzucić kilka kilogramów te inspirujące historie sukcesu odchudzania dowodzą, że nigdy nie jest za późno, aby odwrócić wszystko i uzyskać nowe życie.

Na miły początek Nowego roku prezentujemy fantastyczne przemiany dwóch odważnych osób, które zdecydowały zawalczyć o swoje lepsze samopoczucie i o zdrowszą wersję samego siebie, aby znowu cieszyć się życiem.

Pani Sandra

"Straciłam 34 kg w 7 miesięcy"

Odkąd pamiętam, borykałam się znad programowymi kilogramami, które odbierały mi pewność siebie. Za namową i prośbą mojej mamy zdecydowałam się poszukać pomocy. Jestem bardzo wdzięczna mojej mamie, która umówiła mnie do Pani Marty. Już po odbyciu pierwszej wizyty wiedziałam, że to jest, to czego szukałam, od Pani Marty otrzymałam ogromną motywację i wspaniałe wsparcie, za które bardzo dziękuję. Początki zawsze są trudne, ale dla chcącego zmienić swoje życie i nastawienie do samego siebie warto czasem zrobić wyjątek zacisnąć zęby i osiągnąć wymarzony cel.

Pan Krzysztof

„Straciłem 23 kilogramy w 6 miesięcy”

Oglądając przemiany innych osób, uwierzyłem, że ja też mogę. Na początku mojej współpracy z dietetyk mgr Martą Nowakowską martwiłem się, że dania do przygotowania będą czasochłonne i wymyślne, jednak szybko zobaczyłem, że większość jest prosta i dość szybka w przygotowaniu, co za tym idzie, nie zauważyłem większych trudności. Z każdym kolejnym tygodniem motywacją były wyniki starań i mój wyznaczony cel, którym było zrzucenie zbędnych kilogramów.

Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Uświadomiłem sobie, że przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjąłem.

Zdrowy styl życia stał się dla mnie normalnością, bez której nie wyobrażam sobie dalszego życia!!!

Jeśli zainspirowały cię historie naszych bohaterów, nie zwlekaj i już dziś umów się , skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail:[email protected]

ul. Szewska 6, 86-300 Grudziądz, Tel. +48 530 914 426

mgr Marta Nowakowska

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%