Zamknij
REKLAMA

Od spottera Pozdrawiam dwie dziewczyny z czarnego Meecedesa A klasy, ktore chciały pomoc holowac Golfa kolo jednostki wojskowej w Nowej Wsi ?? (15.05.2019) około godz 20. Milo bylo Was poznać tylko zapomniałem wziąć od Was jakiś kontakt. Fajnie jak byście sie odezwaly ? P.S. Trzymam za Was kciuki na jutrzejszej maturze. Powodzenia!


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Od spotterek Dwie dziewczyny chciałyby pozdrowić grupkę chłopaków która dnia 21.09 około godziny 16:30 przechodziła koło mariny, z tego co pamiętamy jeden był ubrany na czarno i pomachał nam a drugi miał siwą bluzę i powiedział „don corleone”, jedna z nas miała ubrane czarne spodnie i bomberke a druga miała bordową bomberke i spodnie w moro. Jak chcecie zostawcie po sobie ślad.

Od spottera Pozdrawiam śliczną dziewczyne, z którą wymienilem dzisiaj (20.09.19) kilka przyjemnych spojrzen, nawet usmiechalismy sie do siebie, jechalismy wtedy mzk linia 4, okolo godziny 7:30-7:45, wysiadłas na Bora-Komorowskiego Zostaw slad po sobie w komentarzu

Od spotterki Chciałabym pozdrowić grupke chłopaków, szczególnie jednego z nich brunetka, który puścił mi buziaka, codziennie rano 6:40 podjezdza po was auto do pracy na ulicy Hallera/Bora Komorowskiego i dzisiaj również dnia 20 września 2019r. Odezwij się w komentarzu.

Od spottera Pozdrawiam piękną dziewczynę która jechała autobusem Linii 22, o godzinie 13 w stronę mniszka pozdrawia chłopak w biało-czarnej moro kurtce, odezwij się w komentarzu 😂😋

Od spotterki Chciałabym pozdrowić chłopaka , którego spotkalam na siłowni ( dawny zodiak) w niedzielę 15.09 okolo godziny 13, miałeś ubrana zielona koszulkę Olimpii, czarne dresy. Pozdrawia dziewczyna w białej koszulce i czarnych leginsach.

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone