Zamknij

Wraz z koleżanką pozdrawiam trzech chłopaków, którzy o godz 14:45 (dnia 6.12) szli koło krzyża (a my z na przeciwka kiwsłyśmy). Pozdrawają dwie dziewczyny z plecakami.


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Od spotterek Dwie dziewczyny pozdrawiają chłopaka z konkursu historycznego w sp21 dn. 10.12.2018r. Miałeś granatową koszulę i okulary z białymi oprawkami. Jedna z dziewczyn powiedziała Ci, że masz obserwować Spotted Grudziądz. Odezwij się w komentarzu, chętnie Cię poznam.

Od spotterki Chciałabym pozdrowić nieśmiałego chłopaka Kamila który dnia 8.12 męczył się ze składaniem happy meala jednakże DOBRZE się prezentował za kasą. Pozdrawiają 2 dziewczyny które czekały na swój numerek po godz 14.Odezwij się w kom????????

Od spottera Chciałbym pozdrowić blondynkę która widziałem w Czarcim Młynie dnia 8.12. Miałaś długie czarne kozaki oraz sukienkę we wzór skory węża. Pozdrawia wysoki brunet w czarnej koszuli Armani

Od spotterki Chciałabym pozdrowić wysokiego chłopaka który w piątek 07.12 ok godz 14 robił zakupy dla dzieci w Carrefourze w kasie rodzinnej, Twój kolega zakładal aplikacje w telefonie, miło by było gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. :) Pozdrawia kasjerka która was obsługiwała.

Chciałabym pozdrowić wysokiego chłopaka w żółtej kurtce, który jechał tramwajem bodajże na Bydgoską dnia 08.12 około godziny 11:35. Liczę na odzew w komentarzu ????

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone