Zamknij
REKLAMA

Od spottera Pozdrawiam piękną dziewczynę która jechała autobusem Linii 22, o godzinie 13 w stronę mniszka pozdrawia chłopak w biało-czarnej moro kurtce, odezwij się w komentarzu 😂😋

Od spotterki Chciałabym pozdrowić chłopaka , którego spotkalam na siłowni ( dawny zodiak) w niedzielę 15.09 okolo godziny 13, miałeś ubrana zielona koszulkę Olimpii, czarne dresy. Pozdrawia dziewczyna w białej koszulce i czarnych leginsach.

Od spottera Chciałbym pozdrowić dziewczynę jadaca autobusem.nr 19 w strone poniatowskiego ok godziny 16:19 , mialas na sobie plecak vans w kwiatki i plecaczek basketstal , blond wlosy i kurtke dzinsowa i jasne spodnie. Chetnie bym cie poznał , zostaw po sobie jakiś slad.😀 chłopak siedzący z tylu w białej bluzie .

Od spottera Chciałbym pozdrowić Panią z "L"-Sampol kat. C+E. Spotkaliśmy się na światłach po 18. Skrzyżowanie "Mikołaja z Ryśka-Marszałka Józefa Piłsudskiego" jeśli tu jesteś zoataw(❤️) a na pewno się odezwę. Pozdrawia chłopak z zielonej Ibizy

Od spottera Chciałbym pozdrowić dziewczynę o kolorze włosów blond w białych spodniach, ktora miała dziś egzamin w Wordzie (14.09) . Chłopak który powiedział, że następnym razem się uda. Trzymam kciuki ! :)

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone