Zamknij

Joanna Czerska-Thomas kandydatką do PE z naszego regionu

20:44, 26.04.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Wybory do PE odbędą się w Polsce 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów w 13 okręgach wyborczych. I dlatego tak ważne jest, by Polki i Polacy poszli do urn.

Na listach Koalicji Europejskiej z ramienia Nowoczesnej znajdzie się 8 kandydatów w 8 okręgach wyborczych.

Tutaj, w województwie kujawsko-pomorskim "dziewiątką" jest członkini zarządu Nowoczesnej Joanna Czerska-Thomas. Przedsiębiorczyni, społeczniczka, Radna Rady Miasta Bydgoszczy, Szefowa .Nowoczesnej w Bydgoszczy – przedstawia Michał Dzięcielewski, przewodniczący .Nowoczesnej w Grudziądzu.

Grudziądz ma dla mnie także wartość sentymantalną. Jako dziecko przyjeżdżałam tutaj z rodzicami w odwiedziny do naszej rodziny – wspomina Joanna Czerska-Thomas. – Grudziądz to dla mnie także biznes. Przez rok prowadziłam tutaj szkolenia dla dorosłych osób z zakresu technika reklamy. Macie także wspaniałe kobiety – Grudziądzanki aktywnie uczestniczą w spotkaniach Biznes dla Kobiet, czy Charmsy Biznesu, których jestem współorganizatorką – dodaje Czerska-Thomas.

Dzisiaj Grudziądz to 15 lat w Unii Europejskiej. W tym czasie w mieście udało się zrealizować inwestycje na kwotę 659 mln zł. To jest dofinansowanie, które Grudziądz zdobył w tym czasie, to jest 256mln na drogi, 60 mln zł na komunikację miejską, 88 mln zł na edukację, 11 mln zł na renowację budynków, na rekreację i wypoczynek ponad 28 mln zł. Miałam okazję obserwować te zmiany, zmiany na lepsze, kiedy przyjeżdżałam do Grudziądza pracować – prowadzić szkolenia.

Czego Grudziądzowi trzeba? Kontaktu z innymi miastami! Czyli dróg.

Grudziądz ma wspaniałych ludzi - mieszkańców, ale też członków .Nowoczesnej. Możecie się do Nich zwracać z sugestiami, problemami, propozycjami.

Joanna Czerska-Thomas – przedsiębiorczyni, społeczniczka, Radna Rady Miasta Bydgoszczy, Szefowa .Nowoczesnej w Bydgoszczy, Radna Rady Miasta Bydgoszczy, współorganizatorka spotkań Biznes dla Kobiet (www.facebook.com/BiznesDlaKobiet/) i Charmsy Biznesu – konferencji dla kobiet, które prowadzą swój biznes (https://www.facebook.com/CharmsyBiznesu/). Joanna jest właścicielką Agencji Marketingowej M4Bizz i w ramach jej działalności pomaga przedsiębiorcom rozwijać biznes. Program Unijny, w którym brała udział jako szkoleniowiec i koordynatorka, pozwolił dofinansować 72 kobiety (dofinansowanie na założenie działalności) z całego województwa kujawsko-pomorskiego). Współautorka książki „Kobieta na swoim” – poradnika dla kobiet, które myślą o założeniu lub rozwoju swojej firmy.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

GośćGość

2 0

Ło Matko... 20:56, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone